7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Channel 4)

"Black Mirror" (Fot. Channel 4)

Ma szansę powstać amerykańska wersja "Black Mirror". Rachael Taylor pojawi się w serialu Netfliksa. Oglądalność "Empire" wciąż rośnie. A oprócz tego "Extant", "Supernatural" i kolejne selfie Ellen z gwiazdami.

1. Powstanie amerykańska wersja "Black Mirror"? Studio, które stoi za produkcją "Black Mirror", jest zainteresowane stworzeniem amerykańskiej wersji serialu. Na razie nic więcej nie wiadomo, pojawił się tylko taki pomysł. Jeśli serial by powstał, prawdopodobnie byłby emitowany przez którąś z kablówek.

2. Rachael Taylor w serialu Netfliksa. Rachael Taylor pojawi się w serialu "A.K.A. Jessica Jones" w roli Patricii "Trish" Walker, najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki. Postać ta znana jest także jako Hellcat.

3. Oglądalność "Empire" wciąż rośnie. 11,36 mln/4,3 - taką oglądalność miał najnowszy odcinek "Empire".

4. Jeffrey Dean Morgan w "Extant". Jeffrey Dean Morgan pojawi się w 2. sezonie "Extant" jako J.D. Richter, najemnik i łowca nagród, który niczego się nie boi, bo nie ma nic do stracenia.

5. Anna Gunn w spin-offie "Criminal Minds". Anna Gunn dostała jedną z głównych ról w nowym spin-offie "Criminal Minds". Zagra Ally Lambert, ekspertkę od prawa międzynarodowego, która ma duży talent do języków obcych.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x12 - "About a Boy".

7. Kolejne selfie Ellen. Ellen DeGeneres wrzuciła kolejne selfie z gwiazdami. Znajdują się na nim Kanye West, Justin Bieber i Sam Smith.

ellen456

REKLAMA