8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Świetny debiut "Gry o tron" w kinach. Twórca "Black Mirror" chciałby zrobić film. Georgia King i Busy Philipps w nowej komedii HBO - "Vice Principals". A oprócz tego "Peaky Blinders", "Jane the Virgin", "Constantine", "Doktor Who", "The Americans".

1. Świetny debiut "Gry o tron" w kinach. "Gra o tron" zarobiła 2 mln dolarów podczas swojego debiutu w IMAX-ach. Serial można było oglądać tylko w 205 kinach w całych Stanach Zjednoczonych, jak więc łatwo policzyć, w każdym z tych kin Amerykanie wydali 9 800 dol. na "Grę o tron" w jeden weekend. Dla porównania, najpopularniejszy film weekendu, "American Sniper", zarobił średnio 7 695 dol. w każdym kinie, w którym był pokazywany.

2. Twórca "Black Mirror" chciałby zrobić film. Charlie Brooker, twórca "Black Mirror", uważa, że niektóre odcinki jego serialu prezentowałyby się dobrze na wielkim ekranie. I mówi, że chciałby zrobić film kinowy w tym samym klimacie.

3. Zdjęcia z finału "Constantine'a". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x13 - "Waiting for the Man", czyli finału 1. sezonu "Constantine'a".

4. Georgia King i Busy Philipps w "Vice Principals". HBO zamówiło 18 odcinków komedii "Vice Principals" o szkolnych wicedyrektorach. Twórcami serialu są Danny McBride i Jody Hill ("Eastbound & Down"), Busy Philipps zagra byłą żonę postaci McBride'a, a Georgia King - nauczycielkę angielskiego.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 14. odcinka "Jane the Virgin".

6. "Peaky Blinders" w AleKino+. Dziś o godz. 20:10 startuje w AleKino+ brytyjski serial "Peaky Blinders".

7. Kolejny odcinek "The Americans" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x02 - "Baggage".

8. Dawna ekipa "Doktora Who" na konwencie w San Francisco. Doktor zabrał Amy i Rory'ego na konwent w San Francisco, a oto selfie, które zrobili sobie po drodze.

REKLAMA