9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Muszkieterowie" (Fot. BBC)

"Muszkieterowie" (Fot. BBC)

Będzie 3. sezon "Muszkieterów". Naya Rivera pojawi się w "Devious Maids". USA Network zamawia "Colony" z Joshem Hollowayem. A oprócz tego "Arrow", "2 Broke Girls", "Shameless" i inne.

1. Będzie 3. sezon "Muszkieterów". BBC ogłosiło, że "Muszkieterowie" wrócą w przyszłym roku z 3. sezonem.

2. Jill Soloway stworzy komedię dla MTV. Jill Soloway, twórczyni "Transparent", zrobi komedię o kobietach dla MTV.

3. Naya Rivera w "Devious Maids". Naya Rivera pojawi się w "Devious Maids" w roli Bianki, nowej pokojówki, która rozpocznie pracę u jednej z rodzin w Beverly Hills, zanim odkryje straszny sekret.

4. Malin Akerman w pilocie "Billions". Malin Akerman dołączyła do obsady pilota "Billions" stacji Showtime. Zagra byłą pielęgniarkę, która teraz jest żoną miliardera, granego przez Damiana Lewisa.

5. Neil Patrick Harris i nominowani do Oscara. Takie oto zdjęcie zrobił sobie Neil Patrick Harris, który w tym roku poprowadzi Oscary.

oscary345

6. USA Network zamawia "Colony". USA Network zamówiło 10-odcinkowy sezon serialu science fiction "Colony" z Joshem Hollowayem i Sarah Wayne Callies.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x06 - "Crazy Love".

8. Sandra Bernhard pojawi się w "2 Broke Girls". Sandra Bernhard pojawi się w "2 Broke Girls" w roli Joe, menedżerki nowej restauracji na Manhattanie, która zatrudni Max i Caroline.

9. Tak prezentuje się Atom w "Arrow". W odcinku "Arrow" z 25 lutego Brandon Routh po raz pierwszy zaprezentuje się w kostiumie Atoma. Oto zdjęcie promocyjne.

Arrow