10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Góra z "Gry o tron" pobił tysiącletni rekord siłowy. "Girlfriends' Guide to Divorce" z 2. sezonem. "The McCarthys" wyrzucone z ramówki CBS. A oprócz tego "Arrow", "Stalker", "The Mindy Project", "The Flash" i inne.

1. Góra z "Gry o tron" pobił tysiącletni rekord. Hafþór Júlíus Björnsson, znany jako Góra z "Gry o tron", pobił rekord siłowy, który został ustanowiony tysiąc lat temu. Podczas konkursu World's Strongest Viking przeszedł pięć kroków z ważącym 640 kilogramów pniem. Ormur Stórólfsson, który rekord ustanowił tysiąc lat temu, pokonał z podobnym pniem zaledwie trzy kroki i na dodatek złamał sobie kręgosłup.

2. "Girlfriends' Guide to Divorce" z 2. sezonem. Bravo zamówiło 2. sezon "Girlfriends' Guide to Divorce", który będzie liczył 13 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się latem.

3. "The McCarthys" wyrzucone z ramówki CBS. "The McCarthys" zniknie z ramówki CBS, już w ten czwartek serial zastąpią powtórki "The Big Bang Theory".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x13 - "Canaries".

5. Laverne Cox pojawi się w "The Mindy Project". Laverne Cox pojawi się w "The Mindy Project" w gościnnej roli.

6. Mira Sorvino w "Stalkerze". Mira Sorvino zagra w "Stalkerze" agentkę FBI, która kiedyś prowadziła jednostkę LAPD, gdzie teraz pracuje Beth Davis.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "The Originals". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x15 - "They All Asked for You".

8. Jenna Elfman w pilocie komedii FOX-a. Jenna Elfman dostała główną rolę w pilocie komedii Dany Klein, zamówionym przez stację FOX. Elfman zagra Ellen, pracującą matkę, która ciągle rywalizuje ze swoją idealną, skupiającą się tylko na rodzinie bratową.

9. Jak wyglądają teraz bliźniaczki, które grały małą Emmę w "Przyjaciołach"? Dziewczyny teraz mają po 13 lat i wyglądają tak.

10. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x13 - "The Nuclear Man".

REKLAMA