Obsada "Byle do dzwonka" znów razem [wideo]

Dzięki Jimmy'emu Fallonowi Mark-Paul Gosselaar i reszta ekipy "Byle do dzwonka" nie tylko spotkali się ponownie po latach - ale też znów mieli szansę wcielić się w tych samych bohaterów i powrócić w mury Bayside High. Zobaczcie, jak wyszło.

"Byle do dzwonka" to jeden z tych seriali, do których oglądania dzisiaj mało kto się przyznaje, choć w latach 90. znali je wszyscy. Mimo że od finału produkcji minęły już prawie 22 lata, Fallonowi bez problemu udało się odtworzyć klimat, który w nim panował, i na dodatek całkiem nieźle się w niego wpasować. W skeczu, odegranym na żywo przed publicznością, wzięli udział także Mark-Paul Gosselaar, Mario Lopez, Dennis Haskins, Elizabeth Berkley i Tiffani (kiedyś jeszcze Amber) Thiessen - czyli większa część głównej obsady serialu.

Było bardzo nostalgicznie, ale też dość autoironicznie. Udało się zakpić na przykład z tego, jak rozwinęły się kariery aktorów, którzy kiedyś byli naprawdę popularni.

Spotkanie po latach zostało udokumentowane nie tylko w pokazanym w "The Tonighr Show" skeczu, ale też przez samych jego uczestników na Instagramie.

REKLAMA