9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC zamawia kolejne sezony 5 seriali, w tym "The Blacklist". Netflix zamawia serial Baza Luhrmanna. Damon Wayans Jr. znów odchodzi z "New Girl". A oprócz tego "Glee", "House of Cards", "Agent Carter", "Arror" i inne.

1. NBC zamawia kolejne sezony 5 seriali. NBC zamówiło kolejne sezony "The Blacklist", "Chicago Fire", "Chicago P.D.", "Law & Order: SVU" i "Grimm". Na razie nie wiadomo, co będzie z całą resztą, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość komedii - w tym "Marry Me" i "About a Boy" - nie przetrwa.

2. Netflix zamawia serial Baza Luhrmanna. Netflix zamówił 13-odcinkowy sezon muzycznego serialu "The Get Down", którego twórcą jest Baz Luhrmann. Serial będzie dział się w latach 70., a bohaterami będą nastoletnie dzieciaki z Nowego Jorku, które uwielbiają muzykę. Zobaczymy początki takich gatunków muzycznych, jak hip-hop, punk i disco. Luhrmann osobiście wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki i finał. Teaser jest króciutki, ale ten klimat!

3. Damon Wayans Jr. znów odchodzi z "New Girl". Damon Wayans Jr. ponownie opuści "New Girl". Aktor planuje zostać do końca 4. sezonu.

4. Zdjęcia z odcinka "Glee" ze ślubem. W odcinku 6x08 możemy się spodziewać ślubu Santany i Brittany, zdjęcia znajdziecie tutaj.

G

5. Luke Mitchell w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Luke Mitchell pojawi się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." jako Lincoln, charyzmatyczny Inhuman, który odegra ważną rolę w życiu Skye.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x16 - "The Blind Fortune Teller".

7. Kolejny odcinek "Agent Carter" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x06 - "A Sin To Err".

8. Tak będzie wyglądać Suicide Squad w "Arrow". Zdjęcie zamieścił na Instagramie David Ramsey, który gra Diggle'a.

9. Ruchomy plakat promujący "House of Cards".

house-of-cards-season-3-poster-key-art

REKLAMA