8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rozdano nagrody gildii reżyserów, wśród nagrodzonych reżyserka "Transparent". Restauracja w stylu "Gry o tron" zostanie otwarta w Londynie. Scenarzyści "Happy Endings" sugerują, że serial może wrócić. "Sense8" Wachowskich będzie mieć premierę już w maju. A oprócz tego "The Originals", "Hart of Dixie", "The Walking Dead", pilot "Divorce".

1. Rozdano nagrody gildii reżyserów. Wśród reżyserów filmowych rządził Alejandro G. Iñárritu, z kolei DGA w kategoriach serialowych dostały same panie - Lesli Linka Glatter za "Homeland", Jill Soloway za "Transparent" i Lisa Cholodenko za "Olive Kitteridge".

2. Restauracja w stylu "Gry o tron" w Londynie. Niestety, w stolicy Wielkiej Brytanii nie powstanie stała restauracja w stylu "GoT", a jedynie tymczasowa. Lokal będzie działać przez trzy dni (13-15 lutego) w Andaz Hotel w Londynie.

3. Jest szansa na powrót "Happy Endings"? Trudno powiedzieć, o co chodzi, ale scenarzyści "Happy Endings" wrzucili na Twittera link do strony z odliczaniem, a następnie zaczęli śledzić Amazona, Netfliksa i Yahoo Screen. Przedstawiciel Netfliksa powiedział w rozmowie z E! Online, że nie ma w planach nowego sezonu "Happy Endings", inni na razie milczą. Być może cała akcja jest po prostu żartem.

4. Wachowscy opowiadają o serialu "Sense8". Wachowscy przygotowują serial science fiction "Sense8" dla Netfliksa i już są gotowe 4 odcinki. Produkcja ma zadebiutować w maju (!), a obsadę i nowe szczegóły dotyczące fabuły znajdziecie tutaj. Serial ma być swego rodzaju baśnią o połączonych umysłach ludzi z różnych miejsc na świecie. Bohaterów będzie ósemka, każde z nich mieszka gdzie indziej i każde zmaga się ze stratą. Odnajdą się i w jakiś sposób połączą, odkrywając przy tym swoje najbardziej mroczne sekrety. Problem w tym, że to, co się będzie z nimi działo, będzie dotyczyć nie tylko ich, ale całej ludzkości. Dlatego zaczną być ścigani przez tajemniczą organizację. Zdjęcia kręcono w San Francisco, Chicago, Londynie, Berlinie, Nairobi, Seulu, Bombaju, Meksyku i na Islandii. Wachowscy obiecują, że zobaczymy mnóstwo dziwnych rzeczy, na przykład "szalone psychiczne orgie" czy bardzo realistycznie pokazane porody.

5. Zdjęcia promujące nowe odcinki "The Walking Dead". Do obejrzenia tutaj.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hart of Dixie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x07 - "The Butterstick Tab".

7. Thomas Haden Church i inni w pilocie "Divorvce". Thomas Haden Church dostał główną rolę męską w zamówionym przez HBO pilocie "Divorce". Zagra męża Frances, postaci granej przez Sarah Jessicę Parker. W serialu pojawią się też Molly Shannon i Talia Balsam w rolach przyjaciółek Frances.

8. Kolejny odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x14 - "I Love You, Goodbye".

REKLAMA