Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless" (Fot. Showtime)


W tym tygodniu Wasze hity zdecydowanie wygrało "Shameless". Za nim "Jane the Virgin" i "Banshee".

1. "Shameless" (5x04 - "A Night to Remem... Wait, What?")

123321: Jak stracić tysiące w jedną noc? Przepis na to ma Frank, który jest jak zwykle genialny. Największy egoista na świecie okazał się nadzwyczaj hojny, co prawda do momentu przebudzenia, ale jednak. Lip odkrywa, jakie mogłoby być jego życie, Ian zatraca się w kradzieży walizek, a Fiona kontynuuje magiczną przygodę rodem z komedii romantycznych. Tylko dlaczego nic nie wydaje się takie kolorowe?

2. "Jane the Virgin" (1x12 - "Chapter Twelve")

Catalina: Ten serial to zdecydowanie jak na razie dla mnie hit sezonu. Każdy odcinek jest cudowny, a "Chapter 12" to coś fantastycznego. Rogelio wymiata, jak go nie kochać? No i w końcu wiemy, kim jest Sin Rostro. Serial pogmatwany, ale mimo zawirowania fabuły ma sens.

3. "Banshee" (3x05 - "Tribal"

VisitorQ: Atak na Posterunek Cadi, czyli odcinek wypełniony akcją po brzegi, a na tych brzegów końcu otrzymujemy kolejny emocjonalny cios w tył głowy. Cios brutalny i bezlitosny. Cios rozrywający tamy i uwalniający potoki łez.

"Glee" (6x06 - "What the World Needs Now")

marekwyszosiat: Za ostatnią piosenkę, a właściwie to, co było podczas niej pokazane. Za prawdziwego ojca Britt. Za Brittany.

"Chirurdzy" (11x10 - "The Bed's Too Big Without You")

Nie ma uzasadnienia, ale jest hit.

"Broadchurch" (2x05 - "Episode 5")

Luc: Hit za realizację i przede wszystkim za konfrontację prawniczek na korytarzu - krótka, ale najlepsza scena odcinka. Minus za telenowelową sprawę z Sandbrook - Lee jest z Claire, ale ma romans z matką Pippy i wzajemne przyciąganie z Lisą. Claire być może ma romans z ojcem Pippy, który w sposób (niezdrowy???) ubóstwia swoją córeczkę i być może ma ciągoty w kierunku Lisy. Nawet jeśli połowa z tego okaże się nieprawdą, to i tak za dużo namieszali w obrębie tych pięciu osób.

"Castle" (7x13 - "I, Witness")

Meg: Tym razem Rick w swojej pracy detektywa został świadkiem morderstwa, czy jak się później okazało inscenizacji. Nie zmieniło to jednak faktu, że chciał poznać prawdę i pomógł w złapaniu mordercy. Ciekawie wypadł też wątek swatania Esposito przez Ryana. Można się jednak było spodziewać, że gdy Espo pozna prawdę o tym, jak Ryan umówił go na randkę, znajdzie sposób by się odegrać.

"Hart of Dixie" (4x05 - "Bar-Be-Q Burritos")

Avenien: Po prostu za Bluebell, wymarzone miejsce do zamieszkania.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA