10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Portlandia" dostaje dwa kolejne sezony. Jon Stewart opuszcza "The Daily Show". Uma Thurman nie wygląda już jak Uma Thurman. A oprócz tego "Better Call Saul", "Kochanki", "Mentalista", "Castle" i inne.

1. "Portlandia" dostaje dwa kolejne sezony. IFC zamówiło 6. i 7. sezon "Portlandii", oba po 10 odcinków.

2. Jon Stewart opuszcza "The Daily Show". Jon Stewart opuści w tym roku "The Daily Show". Na razie nie ma żadnych planów, nie wiadomo też, czy program będzie kontynuowany bez niego.

3. "Better Call Saul" nieźle sobie poradziło w poniedziałek. Drugi odcinek "Better Call Saul" emitowany był w poniedziałek i miał znacznie słabszą oglądalność niż pierwszy - 3,4 mln widzów, w tym 2,1 mln w wieku 18-49 lat. Ale dla AMC, które do tej pory w poniedziałki emitowało filmy albo powtórki, to i tak jest niezły wynik.

4. Jennifer Esposito w "Mistresses". Jennifer Esposito dołączyła do stałej obsady "Mistresses". Będzie grać Calistę Raines, która zostanie bliską przyjaciółką Joss.

5. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj posłuchacie utworów z piątkowego odcinka "Glee", zatytułowanego "Transitioning".

6. Uma Thurman nie wygląda już jak Uma Thurman. Aktorka pojawiła się na premierze "The Slap" i wyglądała tak.

7. Spoilerowe zdjęcia z finału "Mentalisty". Odcinek finałowy "Mentalisty" nosi tytuł "White Orchids", zdjęcia znajdziecie tutaj. Uwaga, spoiler jest dość duży.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Flash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x14 - "Fallout".

9. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x16 - "The Wrong Stuff".

10. Serialowa na Onecie, Onet na Serialowej. Jak już pewnie zauważyliście, wśród artykułów na Serialowej pojawił się wczoraj mój tekst z Onetu o złotej erze seriali. Takich tekstów będzie u nas więcej, również na tematy raczej filmowe niż serialowe. Proszę, abyście się ich nie bali, będę też bardzo wdzięczna za wszelkie komentarze czy lajki na Onecie. To dla mnie zupełnie nowe miejsce, a dla Serialowej szansa na zaprezentowanie się przed publicznością, która jeszcze nas nie zna.

REKLAMA