7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Netflix przypadkiem wypuścił wcześniej 3. sezon "House of Cards". Katheryn Winnick pojawi się w "Person of Interest". Zdjęcia z planu 2. sezonu "Detektywa". A oprócz tego "The Americans", "Arrow" i "Glee".

1. Netflix przypadkiem wypuścił 3. sezon "House of Cards". Wczoraj wieczorem Netflix przypadkiem wypuścił 10 odcinków 3. sezonu "House of Cards". Zdjęto je w ciągu 20 minut, ale niektórzy zdążyli obejrzeć kawałek 1. odcinka. Oto, jak oficjalnie skomentowano sprawę.

2. Katheryn Winnick pojawi się w "Person of Interest". Znana z "Wikingów" Katheryn Winnick pojawi się w "Person of Interest" w roli łowczyni nagród, która aż za bardzo lubi swoją pracę.

3. Zdjęcia z planu 2. sezonu "Detektywa". Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się Colin Farrell, Taylor Kitsch i Rachel McAdams w "Detetywie", zajrzyjcie tutaj.

4. Margo Martindale powróci w "The Americans". Margo Martindale powróci w 3. sezonie "The Americans" w roli Claudii.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x14 - "The Return".

6. Kolejny odcinek "Glee" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x09 - "Child Star".

7. "Podejrzany" w AXN. 2 marca o godz. 21:00 startuje w AXN serial "Podejrzany" z Ryanem Phillippem i Juliette Lewis. Oryginalny tytuł to "Secrets and Lies", polska premiera będzie miała miejsce zaledwie dzień po amerykańskiej.

REKLAMA