7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Banshee" (Fot. Cinemax)

"Banshee" (Fot. Cinemax)

"Banshee" z zamówieniem na 4. sezon. "Bibliotekarze" z 2. sezonem. Drea de Matteo w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". James Franco w serialowej ekranizacji "Dallas '63". A oprócz tego "Mentalista", "The Americans" i "Outlander".

1. "Banshee" z zamówieniem na 4. sezon. Cinemax zamówiło 4. sezon "Banshee", który będzie składał się z 8 odcinków. Serial powróci na początku przyszłego roku.

2. "Bibliotekarze" z 2. sezonem. TNT zamówiło 2. sezon "Bibliotekarzy", który będzie liczył 10 odcinków. Kolejne sezony w TNT otrzymały też ostatnio "Legends" i "Murder in the First", a skasowano "Perception" i "Franklin & Bash".

3. Drea de Matteo w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Drea de Matteo pojawi się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." w roli Karli Faye Gideon, nowej przeciwniczki głównych bohaterów.

4. James Franco w serialowej ekranizacji "Dallas '63". Hulu robi 9-odcinkowy serial "11/22/63" na podstawie książki Stephena Kinga. James Franco zagra Jake'a Eppinga, nauczyciela angielskiego, który podróżuje w czasie, by zapobiec zamachowi na prezydenta Kennedy'ego.

5. Zdjęcia z finału "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z finału "Mentalisty". Spoilery, a jakże.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x04 - "Dimebag".

7. Plakaty promujące powrót "Outlandera".

outlander01

outlander02

outlander03