6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" i "Louie" z nagrodami gildii scenarzystów. Vince Vaughn zapewnia, że 2. sezon "Detektywa" znacząco się różni od pierwszego. Twórca "The IT Crowd" tworzy nowy sitcom. A oprócz tego "DIG", "Chicago Med" i nowy pilot AMC.

1. "Detektyw" i "Louie" z nagrodami gildii scenarzystów. Rozdano Writers Guild Awards. "Detektyw" otrzymał dwie nagrody - dla najlepszego serialu dramatycznego i dla najlepszego nowego serialu. Dwie nagrody dostał też "Louie" (najlepszy serial komediowy i najlepszy odcinek - "So Did the Fat Lady"). Z kolei nagrodę za najlepiej napisany odcinek serialu dramatycznego wręczono scenarzystom "The Good Wife" - za "The Last Call".

2. Vince Vaughn o 2. sezonie "Detektywa". Vince Vaughn zapewnia, że 2. sezon "Detektywa" nie będzie pod żadnym względem kopią pierwszego. "To zupełnie inna historia, z własnymi bohaterami" - powiedział Vaughn w rozmowie z magazynem "Playboy".

3. Twórca "The IT Crowd" tworzy nowy sitcom. Graham Linehan współtworzy dla brytyjskiej stacji Channel 4 serial komediowy "The Cloud", który będzie opowiadał o geekach siedzących na stacji kosmicznej i zajmujących się tworzeniem kopii naszych danych.

4. AMC zamawia międzynarodowy thriller. AMC zamówiło pilot, którego autorem jest Darby Kealey. Serial ma opowiadać o skutkach porwania hollywoodzkiej aktorki przez zagranicznego dyktatora.

5. Zdjęcia obsady "DIG". Do obejrzenia tutaj.

6. Yaya DaCosta w "Chicago Med". Yaya DaCosta pojawi się w "Chicago Med" jako atrakcyjna pielęgniarka, która będzie umawiać się z Kellym z "Chicago Fire".