6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Last Week Tonight" (Fot. HBO)

"Last Week Tonight" (Fot. HBO)

"Last Week Tonight" dostaje dwa kolejne sezony. Oglądalność "Better Call Saul" wciąż świetna. Whoopi Goldberg w pilocie komedii ABC. A oprócz tego "Community", "Gotham", "Żona idealna".

1. "Last Week Tonight" dostaje dwa kolejne sezony. Wbrew popularnym plotkom, John Oliver nie zastąpi Jona Stewarta w "The Daily Show". "Last Week Tonight" właśnie dostało zamówienie na dwa kolejne sezony, po 35 odcinków każdy.

2. Oglądalność "Better Call Saul" wciąż świetna. Mimo że AMC do tej pory nie emitowało seriali w poniedziałki, "Better Call Saul" również w drugim tygodniu poradziło sobie świetnie.

3. Zdjęcia z powrotu "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Dark Money", którym powróci "Żona idealna". W odcinku ponownie zobaczymy Colina Sweeneya.

4. Whoopi Goldberg w pilocie komedii ABC. Whoopi Goldberg dostała jedną z głównych ról w komedii ABC "Delores & Jermaine". Serial opowiadać będzie o młodej komik (Jermaine Fowler), która zamieszkuje w Nowym Jorku ze swoją surową babcią. Whoopi Goldberg zagra babcię, ale nie zrezygnuje dla tego z serialu z "The View", będzie ciągnąć jedno i drugie.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x18 - "Everyone Has a Cobblepot".

6. Plakat promujący 6. sezon "Community".

akp3nzy

REKLAMA