6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mozart in the Jungle" (Fot. Amazon)

"Mozart in the Jungle" (Fot. Amazon)

Amazon zamawia 2. sezon "Mozart in the Jungle" i 5 nowych seriali. Richard Dreyfuss zagra Madoffa w miniserialu ABC. Miniserial "Trafny wybór" wkrótce będzie dostępny w HBO GO. A oprócz tego "Glee", "Devious Maids", "Chirurdzy".

1. Amazon zamawia 2. sezon "Mozart in the Jungle" i 5 nowych seriali. Amazon wreszcie zamówił 2. sezon "Mozart in the Jungle", a oprócz tego zamówienie na pełny sezon dostały: "The Man in the High Castle", remake "Mad Dogs", "The New Yorker Presents" oraz dwie produkcje dla dzieci, "Just Add Magic" i "The Stinky & Dirty Show".

2. Cristian de la Fuente w "Devious Maids". Znany z telenowel Cristian de la Fuente dołączył do stałej obsady "Devious Maids". Zagra tajemniczego mężczyznę, który był kiedyś związany z jedną z głównych bohaterek.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x10 - "The Rise and Fall of Sue Sylvester".

4. Richard Dreyfuss zagra Madoffa w miniserialu ABC. ABC zamówiło miniserial, którego bohaterem będzie Bernard Madoff, amerykański finansista, który wylądował w więzieniu za przekręty. Główną rolę zagra Richard Dreyfuss.

5. Kolejny odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 11x13 - "Staring at the End".

6. "Trafny wybór" wkrótce w HBO GO. "Trafny wybór" ("Casual Vacancy"), trzyczęściowy miniserial na podstawie powieści Joanne K. Rowling, będzie dostępny 9 marca w HBO GO. Premiera w HBO przewidziana jest na 2 maja. Akcja serialu toczy się na w miasteczku Pagford na angielskiej prowincji. Za sielską fasadą skrywa się bezpardonowa walka, w której stają przeciwko sobie biedni i bogaci, nastolatki i rodzice, żony i mężowie, nauczyciele i ich uczniowie.

t-wybor00

t-wybor10

Trafny-wybór-7

REKLAMA