10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie żyje Harris Wittels, producent wykonawczy "Parks and Recreation". Michelle Gomez powróci w "Doktorze Who". NBC zrobi serialową wersję "Dekalogu" Kieślowskiego. Jomathan Groff pojawi się w finale "Glee". A oprócz tego "Gra o tron", "Revenge", "Arrow", "Sleepy Hollow" i inne.

1. Nie żyje Harris Wittels, producent wykonawczy "Parks and Recreation". Harris Wittels zmarł w wieku 30 lat. Producent i scenarzysta "Parks & Rec" przedawkował narkotyki.

2. Michelle Gomez powróci w "Doktorze Who". W 9. sezonie "Doktora Who" powróci Michelle Gomez jako Missy. Zobaczymy ją już w pierwszym odcinku, a sposób, w jaki powróci, mocno zaskoczy Doktora i Clarę.

3. NBC zrobi serialową wersję "Dekalogu" Kieślowskiego. NBC zrobi swoją wersję "Dekalogu" Kieślowskiego - czyli 10-odcinkowy serial o dylematach etycznych zwykłych ludzi, związanych z dziesięcioma przykazaniami.

4. Jonathan Groff wróci w finale "Glee". Jonathan Groff pojawi się ponownie w "Glee" jako Jesse St. James. Lea Michele wrzuciła takie oto zdjęcie z planu.

5. Premiera "Gry o tron" w Tower of London. 18 marca odbędzie się uroczysta premiera 5. sezonu "Gry o tron" w Tower of London.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x15 - "Bait".

7. Losy "Constantine'a" zdecydują się w maju. "Constantine" zakończył swój pierwszy sezon i nie wiadomo, czy powróci. Jego dalsze losy poznamy dopiero w maju.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 3x15 - "Nanda Parbat".

9. Finał sezonu "Sleepy Hollow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x18 - "Tempus Fugit", czyli finału 2. sezonu "Sleepy Hollow".

10. Maleficent z "Once Upon a Time" na nowym plakacie.

REKLAMA