7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Jason Biggs nie pojawi się w 3. sezonie "Orange Is the New Black". Akademia Telewizyjna zmienia zasady rządzące nagrodami Emmy. Laura Benanti zagra matkę Supergirl. A oprócz tego "Mad Men", "Detektyw", "Better Call Saul", "The Odd Couple".

1. Jason Biggs nie pojawi się w 3. sezonie "Orange Is the New Black". W 3. sezonie "OITNB" w ogóle nie zobaczymy Biggsa. Ale później może jeszcze wrócić, po prostu na razie fabuła nie będzie skupiać się na postaci Larry'ego.

2. Nowe zasady dotyczące przyznawania Emmy. Akademia Telewizyjna zmieniła zasady rządzące nagrodami Emmy. Najważniejsza zmiana jest kompletnie absurdalna: o nagrody w kategoriach komediowych rywalizować będą mogły tylko seriale, które mają odcinki nie dłuższe niż 30 minut. Co odbiera szansę na Emmy nie tylko "OITNB", ale i "Jane the Virgin", którą naprawdę trudno nazwać dramatem! Emmy nie dostałyby też teraz takie seriale, jak "Gilmore Girls" czy "Ally McBeal". Ale na szczęście będzie więcej nominacji w kategoriach "Najlepszy serial dramatyczny" i "Najlepszy serial komediowy" - po siedem. Wyjaśniono też dokładniej, co jest miniserialem, a co nie, oraz jaka rola jest gościnna. Więcej szczegółów przeczytacie tutaj.

3. Nowe zdjęcia z planu 2. sezonu "Detektywa". Colin Farrell wygląda na bardzo zmęczonego życiem gliniarza w "Detektywie". Kilka nowych zdjęć obejrzycie tutaj.

4. Niezły start "The Odd Couple". Pilot "The Odd Couple", wyemitowany pomiędzy "TBBT" i finałem "Dwóch i pół", obejrzało 13,57 mln/3,1 widzów.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Better Call Saul". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x04 - "Hero".

6. Laura Benanti matką Supergirl. Laura Benanti zagra Alurę Zor-El, prawdziwą matkę Supergirl w nowym serialu CBS.

7. Jeszcze więcej nowych zdjęć promujących "Mad Men". Całą galerię zdjęć z Pete'em, Rogerem i innymi znajdziecie tutaj.

mm01

mm02

mm03