7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Ostatnie dni na planie "Glee". Stephen Colbert w "The Mindy Project". Charlie Rowe w serialu Davida Finchera. A oprócz tego "Fortitude", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Shameless".

1. Stephen Colbert w "The Mindy Project". Stephen Colbert i jego broda zagrają gościnnie księdza w jednym z odcinków "The Mindy Project". Zdjęcie mówi wszystko.

2. Charlie Rowe w serialu Davida Finchera. Znany z "Red Band Society" Charlie Rowe zagra główną rolę w "Living on Video", komedii tworzonej przez Finchera dla HBO. Pierwotnie tę rolę miał dostać Tyler Ross ("The Killing").

3. Zdjęcia z powrotu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x11 - "Aftershocks", którym powróci serial ABC.

4. FOX zamawia pilot "Lucifera". FOX zamówił pilot komiksowego "Lucifera", opowiadającego o przygodach upadłego anioła Lucifera Morningstara, który otwiera bar w Los Angeles i pomaga policji łapać przestępców. Twórcą serialu jest Tom Kapinos ("Californication"), wśród producentów znajduje się Jerry Bruckheimer.

5. Kolejny odcinek "Shameless" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x09 - "Carl's First Sentencing".

6. "Fortitude" w Ale kino+. "Fortitude" zadebiutuje 8 marca o godz. 20:10 w Ale kino+.

7. Ostatnie dni na planie "Glee" i album ślubny Brittany i Santany. Tutaj znajdziecie zdjęcia z ostatnich dni na planie "Glee", tutaj - zdjęcia ze ślubu Britt i Santany.

glee-series-finale-06

REKLAMA