14-letni Neil Patrick Harris na Złotych Globach

41-letni Neil Patrick Harris osiągnął już prawie wszystko, co w show biznesie osiągnąć można. A jakie były jego początki? Zobaczcie nastoletniego NPH wypowiadającego się przed kamerą w 1989 roku.

Najlepsze momenty oscarowej gali będą później - wybaczcie, ja i moja grypa dopiero musimy przebrnąć przez całą tę galę - a tymczasem możecie na przykład zobaczyć stare występy Neila Patricka Harrisa, podczas Tony Awards i nie tylko. Ale mamy też coś jeszcze fajniejszego! Uproxx znalazł wideo z Neilem Patrickiem Harrisem z 1989 roku, kiedy to młody aktor był nominowany do Złotego Globu za występ w filmie "Serce Clary" u boku Whoopi Goldberg. To był jego pierwszy występ na ekranie w ogóle i, jak sam powiedział, nie przyjechał na galę, aby wygrać, tylko żeby się dobrze bawić i zobaczyć wielu sławnych ludzi.

Ale nawet oglądając to wideo, można zauważyć, że już 14-letni NPH przed kamerą czuł się świetnie i "zobaczenie sławnych ludzi" nigdy nie było jego największą ambicją. No i ten uśmiech... to się nie zmieniło!

REKLAMA