8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nie żyje Ben Woolf z "American Horror Story: Freak Show". Będzie 3. sezon "Broadchurch". Calista Flockhart zagra w pilocie "Supergirl". A oprócz tego "Detektyw", "Turn", "Chirurdzy" i jeszcze trochę Oscarów.

1. Będzie 3. sezon "Broadchurch". ITV potwierdziło, że będzie 3. sezon "Broadchurch", a w głównych rolach powrócą Olivia Colman i David Tennant. Uwaga na duże spoilery z finału w tekście pod linkiem.

2. Nie żyje Ben Woolf z "American Horror Story: Freak Show". Ben Woolf, czyli Meep z "American Horror Story: Freak Show", zmarł w wieku 34 lat w wyniku urazów po wypadku. Aktor został potrącony przez samochód.

3. Calista Flockhart w pilocie "Supergirl". Calista Flockhart zagra w "Supergirl" szefową głównej bohaterki, Cat Grant, kobietę, która zrobiła karierę od zwykłej reporterki do magnata medialnego.

4. AMC przenosi "Turn" na poniedziałki. Serial o szpiegach Waszyngtona dostał nowy, poniedziałkowy slot, a także nowy tytuł - "Turn: Washington's Spies". Serial wraca 13 kwietnia.

5. Jeszcze więcej zdjęć z planu 2. sezonu "Detektywa". Tym razem fotki pojawiły się na oficjalnym Twitterze serialu.

6. Mnóstwo zdjęć z oscarowych imprez. Jeśli jesteście ciekawi, jak w tym roku wyglądały imprezy po Oscarach, tutaj znajdziecie zdjęcia.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 11x14 - "The Distance".

8. Słabsza oglądalność Oscarów. 36,6 mln/10,8 widzów oglądało w tym roku Oscary amerykańskim ABC. To oznacza spadki odpowiednio o 16 i 18% w porównaniu z rokiem poprzednim.

REKLAMA