8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nieoficjalnie: będzie 4. sezon "Wikingów". "Agenci T.A.R.C.Z.Y." już w marcu w TVP. Chris Hemsworth poprowadzi "Saturday Night Live". A oprócz tego "Glee", "Żona idealna", "Salem".

1. Nieoficjalnie: będzie 4. sezon "Wikingów". Oficjalnego zamówienia jeszcze nie ma, ale "The Sunday Times" doniósł, że już zebrano 45 mln euro na produkcję 4. sezonu od inwestorów i że powstanie aż 16 odcinków. Zdjęcia mają rozpocząć się w maju. Żadna z tych informacji nie jest oficjalna, History na razie milczy w sprawie "Wikingów".

2. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." już w marcu w TVP. 3 marca 2015 roku o godz. 20:25 w TVP1 będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Emisja kolejnych odcinków we wtorki o tej samej porze.

3. Utwory z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj możecie posłuchać muzyki z odcinka 6x09 - "Child Star".

4. Neil Patrick Harris o Oscarach. Zapytano go m.in. o tajemnicę białych gaci - i okazało się, że jest o czym mówić! Gacie, jak się okazuje, były "podwójne", ale żadnej skarpetki w nich nie było.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x14 - "Mind's Eye".

6. Chris Hemsworth poprowadzi "Saturday Night Live". Chris Hemsworth będzie gospodarzem "SNL" 7 marca. Gościem muzycznym będzie Zac Brown Band.

7. Zdjęcia obsady "Salem". Tutaj obejrzycie zdjęcia obsady "Salem" na 2. sezon.

8. Naya Rivera z "Glee" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się dobrą wiadomością na Instagramie.

NayaRivera.com

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Naya Rivera Dorsey (@nayarivera)

REKLAMA