8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CW przygotowuje spin-off "Arrow" i "The Flash". CBS podaje daty letnich premier. Chyler Leigh dostała rolę w "Supergirl". A oprócz tego "Penny Dreadful", "Daredevil", "Glee", "Reign".

1. CW przygotowuje spin-off "Arrow" i "The Flash". CW szykuje spin-off "Arrow" i "The Flash", w którym będzie cała grupa superbohaterów, pojawiających się do tej pory w obu serialach. W serialu mają grać: Brandon Routh (Ray Palmer aka Atom), Victor Garber (połowa Firestorma), Wentworth Miller (Captain Cold), a także Caity Lotz (tu sprawa jest skomplikowana, co wiecie, jeśli oglądacie "Arrow"). W serialu mają się ponadto pojawić trzy ważne postacie z komiksów DC, których nigdy wcześniej nie było w TV.

2. Daty letnich premier CBS. CBS już ma ramówkę na lato. I tak, 25 czerwca powraca z 3. sezonem "Pod kopułą", w serialu pojawi się Marg Helgenberger. 30 czerwca zadebiutuje "Zoo", serial o atakach zwierząt na ludzi na podstawie powieści Jamesa Pattersona. Z kolei 1 lipca powróci "Extant" z 2. sezonem.

3. Neil Patrick Harris jeszcze poprowadzi Oscary? Neil Patrick Harris został nieźle oceniony przez publiczność po tegorocznych Oscarach. 71% stwierdziło, że chciałoby, aby jeszcze poprowadził galę.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Reign". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x17 - "Tempting Fate".

5. Chyler Leigh w "Supergirl". Chyler Leigh pojawi się w "Supergirl" w roli Alex, przybranej siostry głównej bohaterki.

6. Andrew Rannells w finale "Glee". Andrew Rannells pojawi się gościnnie w finale "Glee".

7. Plakat promujący "Daredevila".

daredevil-poster

8. Plakaty promujące 2. sezon "Penny Dreadful". A na nich Frankenstein i jego potwór.

penny0

penny01

REKLAMA