7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Inspektor Gadżet" i "Dzielna mysz" wrócą na Netfliksie. Danny Pudi z główną rolą w pilocie NBC. Nowe plakaty promujące "iZombie" i "Penny Dreadful". A oprócz tego "Żona idealna", "The Originals", "Skandal".

1. "Inspektor Gadżet" i "Dzielna mysz" wrócą na Netfliksie. Netflix zamówił nowe seriale dla dzieci. Znajdują się wśród nich nowe wersje kultowych produkcji, które oglądaliśmy w dzieciństwie. Odświeżony "Inspektor Gadżet" (sequel serialu z lat 80.) pojawi się na Netfliksie już w marcu 2015, z kolei "Dzielna mysz" (reboot starego serialu) w 2016 roku. Oto zdjęcia promujące oba seriale.

Inspector Gadget on Netflix

Danger Mouse on Netflix

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x15 - "False Feed".

3. Danny Pudi z główną rolą w pilocie NBC. Danny Pudi zagra główną rolę w pilocie "Strange Calls" - komedii NBC o policjancie, który zostaje przeniesiony do małego miasteczka i odkrywa, że dzieją się tam rzeczy nadprzyrodzone. Serial oparty jest na australijskim formacie. Jeśli dostanie zamówienie, Danny Pudi będzie grał tutaj, a nie w "Community". Warto tutaj dodać, że Ken Jeong też dostał rolę w pilocie ("Dr. Ken").

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Skandalu". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x15 - "The Testimony of Diego Munoz".

5. Zdjęcia promujące kolejny odcinek "The Originals". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x16 - "Save My Soul".

6. Nowy plakat promujący "iZombie".

izombie-brain_FULL

7. Kolejne plakaty promujące 2. sezon "Penny Dreadful".

penny01

penny02

REKLAMA