Wasze hity tygodnia. Które seriale wygrały?

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

W tym tygodniu Wasze hity tygodnia wygrywa "Glee", a za nim znalazły się "Fortitude" i "Parks and Recreation". Obecności kitów nie stwierdzono.

1. "Glee" (6x09 - "Child Star")

Kuba: Skupienie się na nowych dzieciakach było świetnym pomysłem, szkoda, że dali im więcej czasu pod koniec serialu. Można byłoby poświęcić im jednak kilka odcinków, a nie tylko jeden (bo nie sądzę, by w następnych odcinkach mieli jeszcze jakąś ciekawą historię). Roderick, Mason, Madison i Jane byli świetni. Jedyne, co mi nie pasowało, to wątek Spencera i Alistaira. Jakoś za szybko to poszło. No i jeszcze Myron dołączający do New Directions to taki niezbyt udany pomysł (aczkolwiek wyjaśnienie, jak pojawił się w McKinley, było iście gleekowe).

2. "Fortitude" (1x06 - "Episode 6")

Mała Mi: Serial wciąż umiejętnie balansuje na cienkiej granicy między kryminałem, a opowieścią z wątkiem nadnaturalnym nie dając jasnych i jednoznacznych odpowiedzi. Na razie ciężko zdecydować, co jest tylko "czerwonym śledziem", a co wskazówką prowadzącą do okrycia prawdy o nocy, w której zginął profesor, póki co najbardziej enigmatyczna postać w Fortitude. Hit przede wszystkim za rozmowę Dana i Mortona przy dwudziestoletniej whiskey, zwłaszcza tę, która odbyła się pomiędzy słowami w znaczącej ciszy i wymianie spojrzeń.

3. "Parks and Recreation" (7x12-13 - "One Last Ride")

anon: Cudowne! Każdy dostał swój własny happy end, Leslie wspięła się na najwyższy szczebel, wszyscy są szczęśliwi, bo na to zasłużyli.

"How to Get Away with Murder" (1x15 - "It's All My Fault")

piotrrr: Chociaż do serialu podchodziłem sceptycznie i oglądałem go jak nic innego nie miałem pod ręką, to jednak trzeba przyznać, że finał był świetny. Dawno żaden odcinek serialu tak nie trzymał w napięciu jak ten. I ten zwrot akcji na końcu! Bomba! Czekam na drugi sezon.

"Wikingowie" (3x02 - "The Wanderer")

Meg: O co tak naprawdę chodzi Ragnarowi, trudno rozgryźć. Pewne jest jedno - podejmując się walki w Mercji, po raz kolejny pokazał, że jest doskonałym strategiem. Interesująco jest u Ekberta i Lagerthy. Nie wiadomo, ile w tym prawdziwego zauroczenia, a ile gry ze strony króla. Ciekawie jest także w ojczyźnie Wikingów. W Kattegat pojawia się tajemniczy mężczyzna, a w Hadeby dochodzi do przewrotu, z którym Lagertha będzie musiała poradzić sobie po powrocie.

"Modern Family" (6x16 - "Connection Lost")

piotrrr: Bardzo ciekawy pomysł na odcinek, powiało świeżością.

"The Big Bang Theory" (8x16 - "The Intimacy Acceleration")

Mer: Fantastyczny odcinek o relacji Sheldona i Penny. Taki... cichy. Podoba mi się, że jest między nimi taka bliskość. Zostało to ukazane w bardzo dobry sposób. Reszta to było tylko tło.

"Chirurdzy" (11x13 - "Staring at the End")

KM: Geena Davis genialna. Bardzo fajna postać w serialu, na początku zimna, wredna, z każdym odcinkiem coraz bardziej ludzka, bardzo dobrze pokazuje, jak choroba zmienia człowieka, jak walczy z nadzieją i jak odzyskując tą nadzieje staje się człowiek bezbronny. Już dawno nie czekałam z taką niecierpliwością na następny odcinek. I mimo że brakuje Cristiny, to nie spodziewałam się że sezon 11 będzie tak fajny.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA