7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

Zachary Quinto pojawi się gościnnie w "Hannibalu". Wiadomo już, ile będzie kosztować HBO GO po "uwolnieniu". Mireille Enos zagra główną rolę w pilocie serialu Shondalandu. A oprócz tego "Arrow", "The Flash", "Outlander", a także spotkanie aktorów z "Seinfelda" po latach.

1. Zachary Quinto pojawi się gościnnie w "Hannibalu". Zachary Quinto wystąpi gościnnie przynajmniej w jednym odcinku 3. sezonu "Hannibala". Zagra pacjenta dr Bedelii Du Maurier (Gillian Anderson).

2. Ile będzie kosztować HBO GO po "uwolnieniu"? HBO GO ruszy w USA jako osobny serwis streamingowy, niezależny od kablówki, już w kwietniu. Będzie kosztować 15 dolarów miesięcznie. Nie mamy niestety jeszcze informacji, kiedy HBO GO uwolni się od kablówki w Polsce.

3. Zdjęcia promujące kolejny odcinek "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x16 - "The Offer".

4. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x15 - "Out of Time".

5. Mireille Enos w pilocie serialu Shondalandu. Mireille Enos dostała główną rolę w "The Catch", pilocie nowego serialu Shondalandu dla ABC. Zagra Alice, kobietę, która właśnie wychodzi za mąż i za chwilę stanie się ofiarą przekrętu. Oszustem jest jej narzeczony, który jednak nie wie jednej rzeczy - że Alice zarabia na życie śledzeniem takich jak on. Scenariusz napisała Jennifer Schuur, projekt oparty jest na książce Kate Atkinson.

6. Spotkanie aktorów z "Seinfelda" po latach. Jerry Seinfeld, Jason Alexander i Michael Richards, czyli trójka aktorów grających główne role w "Seinfeldzie", spotkali się na lunchu, którego celem było zebranie pieniędzy na cele dobroczynne. Ich wspólne zdjęcie wrzucił na Instagram Spike Feresten, jeden ze scenarzystów kultowej komedii.

It's a Seinfeld reunion at #BabyBuggyFatherhood Fantastic event and charity. @LoveRecycled @esquirenetwork #CarMatchmaker

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Spike Feresten (@spikeferesten)

7. Dwa nowe plakaty promujące powrót "Outlandera". Tym razem w centrum zainteresowania znalazł się Jack Randall.

outlander_1b_clairejamie

Outlander 1B