8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powstaną serialowi "Niezniszczalni". "The Big Bang Theory" złożyło hołd Leonardowi Nimoyowi. Lena Dunham pojawi się w "Skandalu" w peruce. Kate Middleton zajrzy na plan "Downton Abbey". A oprócz tego "The 100", "Imperium", "Glee".

1. Powstaną serialowi "Niezniszczalni". FOX zamówił "The Expendables", limitowany serial oparty na serii filmów z Sylvestrem Stallonem. Serial opowiadać będzie o grupie bohaterów, która ma powstrzymać terrorystę. Twórcy obiecują, że na ekranie zobaczymy prawdziwe ikony telewizji. Stallone będzie jednym z producentów.

2. Jenny Slate z własnym pilotem. Jenny Slate zagra główną rolę w zamówionym przez FX pilocie komedii napisanej przez Gillian Robespierre i Elisabeth Holm ("Obvious Child"). Oznacza to, że Slate będzie rzadziej pojawiać się w "Married". Do stałej obsady tego serialu dołączy za to Sarah Burns, która zagra samotną matkę, ciągle szukającą aprobaty innych.

3. "The Big Bang Theory" złożyło hołd Leonardowi Nimoyowi. Leonarda Nimoya nigdy w "TBBT" nie zobaczyliśmy, ale kiedyś użyczył w serialu głosu figurce Spocka. Po jego śmierci ekipa "TBBT" złożyła mu taki oto hołd.

leonard-nimoy-big-bang-1

4. Zdjęcia z finału sezon "The 100". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x16 - "Blood Must Have Blood Pt. 2", czyli finału sezonu "The 100".

5. Kate Middleton pojawi się na planie "Downton Abbey". Kate Middleton odwiedzi 12 marca plan "Downton Abbey" w Londynie - czyli tam, gdzie znajduje się serialowa kuchnia i sypialnie.

6. Kolejny rekord oglądalności "Imperium". "Imperium" FOX-a pobiło nowy rekord - najnowszy odcinek obejrzało 14,33 mln/5,8 Amerykanów.

7. Zdjęcia z ostatnich odcinków "Glee". Tutaj obejrzycie zdjęcia z trzech finałowych odcinków "Glee".

8. Tak wygląda Lena Dunham w "Skandalu". Lena Dunham pojawi się w "Skandalu" w odcinku z 19 marca, zatytułowanym "It's Good to be Kink". Zagra kobietę, która będzie grozić ujawnieniem sekretów seksualnych waszyngtońskiej elity.

lena01

lena02

REKLAMA