7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

NBC podaje datę premiery "Aquariusa" i powrotu "Hannibala". CBS prezentuje Supergirl w kostiumie. Jada Pinkett-Smith sugeruje, że opuści "Gotham". A oprócz tego "DIG", "Allegiance", "Hart of Dixie", "The Odd Couple".

1. NBC podaje datę premiery "Aquariusa" i powrotu "Hannibala". 28 maja startuje w NBC "Aquarius" z Davidem Duchovnym. Kilka zdjęć z serialu, na których jest też m.in. Claire Holt, znajdziecie tutaj. Z kolei "Hannibal" wraca 4 czerwca, pierwsze zdjęcia z nowego sezonu są poniżej.

hannibal456

2. Mniej odcinków "The Odd Couple". CBS obciął zamówienie dla "The Odd Couple" do 12 odcinków. Początkowo planowano 13-odcinkowy sezon, zamówienie zmniejszono prawdopodobnie po to, aby można było zakończyć sezon w połowie maja.

3. Słaby start "DIG". W USA Network wystartował "DIG". Oglądalność pilotowego odcinka jest dość rozczarowująca, bo wyniosła 1,83 mln/0,6.

4. Zdjęcia z finału sezonu "Hart of Dixie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x10 - "Bluebell", czyli finału sezonu "Hart of Dixie".

5. NBC kasuje "Allegiance". Po zaledwie 5 odcinkach skasowany został "Allegiance". Na jego miejsce w ramówce - czyli czwartek o godz. 22:00 - przeniesiony został "The Slap".

6. Jada Pinkett-Smith sugeruje, że opuści "Gotham". Jada Pinkett-Smith powiedziała, że podpisała kontrakt na rok, rok się właśnie kończy i nie sądzi, aby powróciła w "Gotham" w 2. sezonie. Producenci "Gotham" nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli, że Jada Pinkett-Smith opuści serial, powiedzieli tylko, że wątek Fish Mooney przed finałem 1. sezonu czeka mnóstwo zwrotów akcji.

7. Tak prezentuje się Melissa Benoist jako Supergirl.

supergirl01

supergirl02

REKLAMA