6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Niezła oglądalność "American Crime". Tytuły i opisy nowych odcinków "Gry o tron". Plakat promujący 4. sezon "Veepa". Anna Paquin w miniserialu HBO. A oprócz tego "Wikingowie" i "The Americans".

1. Niezła oglądalność "American Crime". W czwartek po serialach Shondy Rhimes ABC pokazało pilotowy odcinek "American Crime". Oglądalność nie była na poziomie "How to Get Away with Murder", ale 8,37 mln/2,0 widzów to całkiem niezły wynik.

2. Tytuły i opisy nowych odcinków "Gry o tron". Tutaj znajdziecie tytuły i krótkie opisy kilku pierwszych odcinków 5. sezonu "Gry o tron". Odcinek 5x01 nosi tytuł "The Wars to Come".

3. Anna Paquin w miniserialu HBO. Anna Paquin zagra główną rolę wminiserialu "Madame X" na podstawie książki "My Notorious Life" Kate Manning. Aktorka i jej mąż Stephen Moyer będą też producentami. Główną bohaterką serialu będzie Axie Muldoon, najbogatsza i najbardziej kontrowersyjna kobieta w Nowym Jorku w czasach wiktoriańskich.

4. Mnóstwo zdjęć obsady "Wikingów". Tutaj znajdziecie ponad 130 zdjęć promocyjnych obsady "Wikingów" w dobrej rozdzielczości.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj znajdziecie zdjęcia 3x07 - "Walter Taffet".

6. Plakat promujący 4. sezon "Veepa". Jak zawsze trafili w dziesiątkę.

veeps4keyart

REKLAMA