8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Jenna Coleman dwa razy chciała odejść z "Doktora Who". Alec Baldwin zagra w serialu politycznym HBO. W "The Good Wife" szykuje się miły powrót. A oprócz tego "The Good Wife", "Person of Interest", "Olympus".

1. Jenna Coleman dwa razy chciała odejść z "Doktora Who". Stephen Moffat potwierdził, że Jenna Coleman miała odejść z "Doktora Who". Początkowo plan był taki, że odejdzie w odcinku "Death in Heaven", czyli finale 8. serii. Potem zmieniła zdanie i oznajmiła, że chciałaby jeszcze pojawić się w odcinku świątecznym. Moffat zawczasu napisał dwie wersje zakończenia "Last Christmas", w nadziei że aktorka jednak zostanie na 9. sezon. I rzeczywiście została.

2. Alec Baldwin w serialu politycznym HBO. Alec Baldwin zagra miliardera, który staje się głównym kandydatem na burmistrza, w nowym dramacie politycznym HBO. Więcej szczegółów na razie nie ma, nie ma też jeszcze tytułu.

3. Nowy sezon "The Red Road" w Polsce w kwietniu. 3 kwietnia o godz. 22:00 - dzień po amerykańskiej premierze - będziecie mogli obejrzeć w polskim Sundance Channel premierę 2. sezonu "The Red Road". Pierwszy sezon zostanie wyemitowany ponownie w całości w ramach maratonu, który rozpocznie się 29 marca o godz. 22:00.

4. Zobaczcie, kto wróci na moment do "The Good Wife". W "The Good Wife" przez krótką chwilę zobaczymy znów bohatera, za którym wszyscy fani tęsknią. Kogo? Odpowiedź jest tutaj.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x17 - "Karma".

6. Melanie Griffith w pilocie komedii ABC. Melanie Griffith zagra dawną królową piękności, która ma niesamowicie inteligentne wnuki, w pilocie komedii ABC. Serial oparty jest na książce "The Brainy Bunch", której autorami są Kip i Mona Lisa Harding.

7. Zdjęcia z pilota serialu "Olympus". Do obejrzenia tutaj.

8. Plakat i zdjęcia promujące "Happyish". Zdjęcia z pilota znajdziecie tutaj, co ciekawe, wciąż jest wśród nich fotka, na której znalazł się Philip Seymour Hoffman. Nie wiadomo, czy to przypadek, czy może udało się jakoś wpasować choć krótką scenę z nim w nowy odcinek pilotowy, w którym główną rolę gra Steve Coogan.

HAPPYish-Poster-Key-Art-Showtime

REKLAMA