8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Spin-off "The Walking Dead" z zamówieniem na dwa sezony. Lucy Lawless w serialu "Ash vs Evil Dead". Amerykański "Luther" nie potrafi znaleźć aktora do głównej roli. A oprócz tego "Imperium", "Once Upon a Time", pilot z Donem Johnsonem i inne.

1. Spin-off "The Walking Dead" z zamówieniem na dwa sezony. Stacja AMC zamówiła dwa sezony spin-offu "The Walking Dead". Pierwszy, składający się z 6 odcinków, zadebiutuje późnym latem. Drugi, dłuższy, będziemy mogli obejrzeć w przyszłym roku. Obecny tytuł to "Fear the Walking Dead", ale to prawdopodobnie jeszcze się zmieni. A oto pierwsze zdjęcie promocyjne, a na nim Kim Dickens jako Miranda i Cliff Curtis jako Sean.

The-Walking-Dead-spinoff-First-image-2

2. FOX ogłasza daty powrotów swoich letnich programów. Na razie nie znamy letniej ramówki serialowej FOX-a, ale wiemy, że 20 maja wraca "MasterChef", 26 maja "Are You Smarter Than a 5th Grader?", 1 czerwca - "So You Think You Can Dance".

3. Są też daty finałów seriali FOX-a. Znamy też już daty finałów seriali FOX-a - "Gotham" i "New Girl" kończą sezon na początku maja, a "Kości" dopiero 4 czerwca.

4. Lucy Lawless w serialu "Ash vs Evil Dead". Lucy Lawless dostała jedną z głównych ról w sequelu "Evil Dead" stacji Starz. Zagra Ruby, tajemniczą kobietę, która próbuje odnaleźć źródło pojawienia się Zła. Problem polega na tym, że ona uważa, iż Ash (Bruce Campbell) stanowi przyczynę tego wszystkiego.

5. Produkcja amerykańskiego "Luthera" opóźniona. Opóźnia się produkcja amerykańskiego "Luthera", bo FOX nie jest w stanie znaleźć odtwórcy głównej roli. Pilota na pewno już się nie uda nakręcić tak, żeby zdążyć przed majowymi upfrontami, co oznacza, że serial nie zadebiutuje w sezonie 2015/2016.

6. Zdjęcia z finału "Imperium". Tutaj znajdziecie zdjęcia z finału 1. sezonu "Imperium".

7. Kolejny odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x14 - "Enter The Dragon".

8. Don Johnson w pilocie serialu ABC. Don Johnson zagra główną rolę w pilocie "Boom". To serial dramatyczny, zamówiony przez ABC i opowiadający o skutkach odkrycia największych złóż ropy naftowej w historii USA. Johnson zagra Hapa Boyda, faceta, który dorobił się ogromnego majątku na ropie.