7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wataha" ma szansę na kontynuację w innej stacji. "Mom" i "Mike and Molly" dostają kolejne sezony. CW podaje daty finałów swoich seriali. A oprócz tego "Banshee", "Chirurdzy", "Skandal", "Breaking Bad".

1. "Wataha" ma szansę na kontynuację w innej stacji. Wirtualne Media donoszą, że ATM Grupa chciałaby kontynuować "Watahę" poza HBO. Na razie nie wiadomo w jakiej stacji, możliwe, że w Polsacie, do którego pierwotnie trafił pilot "Watahy", jeszcze zanim podpisano umowę z HBO. Wtedy jednak Polsat z "Watahy" zrezygnował.

2. "Mom" i "Mike and Molly" dostają kolejne sezony. CBS zamówił nowe sezony dwóch sitcomów - "Mom" (sezon 3) i "Mike and Molly" (sezon 6).

3. CW podaje daty finałów swoich seriali. 11 maja zakończą się sezony "The Originals" i "Jane the Virgin", 13 maja - "Arrow", 14 maja - "Pamiętników wampirów" i "Reign". Jako ostatnie udadzą się na letnią przerwę "The Flash" (19 maja) i "Supernatural" (20 maja).

4. Vince Gilligan ma specyficzną prośbę do fanów "Breaking Bad". Vince Gilligan prosi fanów, aby przestali rzucać pizzę na dach domu Waltera White'a. Jego zdaniem to nie jest zabawne, to zwykły brak szacunku dla obecnej właścicielki domu.

5. Zdjęcia promujące kolejny odcinek "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące odcinek 11x17 - "With or Without You".

6. Spoilerowy plakat promujący finał "Banshee". Do obejrzenia tutaj.

7. Nowe zdjęcia obsady "Skandalu". Tutaj zobaczycie obsadę "Skandalu" na nowych zdjęciach promocyjnych.

S

REKLAMA