Nowe zdjęcia Aryi i córek Oberyna z "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Arya już nie wygląda jak mały chłopiec. Zobaczcie, jak zmieniła się Starkówna, a także jak prezentują się Żmijowe Bękarcice i inni bohaterowie "Gry o tron" na zdjęciach "Entertainment Weekly".

Szykujcie się, nadchodzą okładki z bohaterami "Gry o tron"! Na razie w magazynie "Entertainment Weekly" pojawił się obszerny materiał o nowym sezonie, z mnóstwem zdjęć. Są też różne okładki do wyboru i wypowiedzi twórców oraz aktorów.

David Benioff obiecuje na łamach EW, że w serialu wreszcie do zderzenia światów - to znaczy spotkają się bohaterowie z Westeros i Essos, którzy do tej pory nie mieli szansy się spotkać. Jak zwykle, będą też nowi bohaterowie. A wśród nich długo oczekiwane Żmijowe Bękarcice, czyli Obara (Keisha Castle-Hughes), Nymeria (Jessica Henwick) i Tyene (Rosabell Laurenti Sellers).

Keisha Castle-Hughes, która gra najstarszą córkę Oberyna, mówi w EW, że takich kobiet jeszcze "Grze o tron" nie było. Do tej pory poznawaliśmy albo samotniczki, jak Arya czy Brienne, albo silne kobiety otoczone facetami, jak Cersei czy Daenerys. A te dziewczyny są silne i niebezpieczne, bo stanowią drużynę - potrafią ze sobą współpracować i pragną krwi Lannisterów. Możecie je zobaczyć na zdjęciach poniżej.

bekart03

bekart02

bekart01

Oprócz Bękarcic EW prezentuje nowy kostium Aryi, która teraz wygląda jak dziewczyna. "To bardzo zwyczajny, prosty kostium, ale czysty! Mam czyste włosy, które się poruszają. Kiedy pojawiłam się na planie, nikt mnie nie rozpoznał" - opowiadała Maisie Williams.

arya345

A do tego mamy jeszcze foto Daenerys i kilka różnych okładek magazynu.

dany45

ew01

ew02

ew03

ew04