10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO chce, aby "Gra o tron" miała więcej niż 7 sezonów. SyFy zamawia 2. sezon "12 małp". Andy Samberg poprowadzi galę rozdania nagród Emmy. Cristin Milioti pojawi się w "Fargo". A oprócz tego "2 Broke Girls", "Teen Wolf", "Arrow", "The Flash".

1. HBO chce, aby "Gra o tron" miała więcej niż 7 sezonów. Możliwe, że "Gra o tron" jednak nie skończy się po 7. sezonie. Taki był pierwotny plan, ale Michael Lombardo z HBO powiedział na łamach EW, że jak dla niego serial spokojnie mógłby być emitowany nawet przez 10 lat. I będzie, jeśli tylko twórcy serialu będą chcieli kontynuować tę przygodę. Jeśli powiedzą, że nie mają pomysłu, co z tą historią zrobić dalej, Lombardo obiecuje, że serial zostanie zakończony. Na pewno natomiast HBO nie chce robić na koniec filmu kinowego. Finał serialu będzie można obejrzeć w telewizji - niezależnie od tego, czy zostanie on wyemitowany za dwa lata, czy za pięć. Lombardo zapewnia, że nie trzeba będzie kupować biletu do kina, aby zobaczyć zakończenie serialu.

2. "2 Broke Girls" dostaje kolejny sezon. CBS zamówiło nowy sezon kolejnego swojego sitcomu - "2 Broke Girls".

3. SyFy zamówiło 2. sezon "12 małp". SyFy zamówiło 2. sezon "12 małp", który zobaczymy w przyszłym roku. Zmieni się jednak showrunner - odejdzie Natalie Chaidez, a na jej miejsce wejdą Terry Matalas i Travis Fickett, scenarzyści serialu.

4. Andy Samberg poprowadzi galę rozdania nagród Emmy. 67. galę rozdania nagród Emmy poprowadzi Andy Samberg. Impreza w tym roku odbędzie się 20 września.

5. Cristin Milioti w "Fargo". Cristin Milioti pojawi się w 2. sezonie "Fargo" w roli Betsy, twardej małżonki Lou Solversona (Patrick Wilson) i córki szeryfa Hanka Larssona (Ted Danson).

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x17 - "Suicidal Tendencies".

7. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x16 - "Rogue Time".

8. Tyler Hoechlin odchodzi ze stałej obsady "Teen Wolfa". Tyler Hoechlin nie będzie już w stałej obsadzie "Teen Wolfa", ale będzie wciąż się pojawiać w serialu od czasu do czasu.

9. Księżna Kate na planie "Downton Abbey". Galerię zdjęć znajdziecie tutaj.

10. Jeszcze więcej zdjęć obsady "Gry o tron". EW opublikował kolejne świetne portrety obsady "Gry o tron", więcej zobaczycie tutaj.

got01

got02

got03

got04

REKLAMA