10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

George R.R. Martin mówi, że "Gra o tron" może mieć 10 sezonów. AMC rozważało spin-offy "Mad Men" z Peggy i Sally. Spada oglądalność "American Crime". A oprócz tego "Żona idealna", "Revenge", "Shameless", "The Messengers" i inne.

1. George R.R. Martin mówi, że "Gra o tron" może mieć 10 sezonów. George R.R. Martin odniósł się w swoim blogu do słów szefa HBO, że "Gra o tron" mogłaby mieć nawet 10 sezonów. Popularny autor napisał, że taka możliwość jak najbardziej jest, ale w tej chwili on jeszcze nie wie, czy tak faktycznie będzie. Martin zdradził także, że już po emisji 2. odcinka 2. sezonu ktoś z szefostwa HBO powiedział mu, iż stacja chciałaby emitować serial 10 lat. I on już wtedy mówił, że nie ma nic przeciwko temu. Nie ma też nic przeciwko filmowi na zakończenie - jeśli tylko scenarzyści wciąż będą w stanie opowiadać widzom wyjątkową historię.

2. Rozważano spin-offy "Mad Men" z Peggy i Sally. AMC teraz zapewnia, że nie zamierza robić spin-offów "Mad Men", ale nie zawsze tak było. Jeszcze niedawno zastanawiano się nad spin-offami z Peggy albo Sally. Spin-off próbowano wpisać do kontraktu Matthew Weinera w czasie trudnych negocjacji pomiędzy 4. a 5. sezonem - ale Weiner się nie zgodził.

3. Dwayne Johnson znów poprowadzi "Saturday Night Live". Dwayne Johnson powróci 28 marca jako gospodarz "SNL". Gościem muzycznym będzie George Ezra.

4. Danny Trejo w 2. sezonie "Od zmierzchu do świtu". W 2. sezonie "Od zmierzchu do świtu" pojawi się Danny Trejo jako The Regulator, najemnik wezwany do wykonania przerażającego zadania.

5. Nowy plakat promujący "The Messengers".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x11 - "Drugs Actually".

7. Duży spadek oglądalności "American Crime". W drugim tygodniu emisji znacząco spadła oglądalność "American Crime" - do poziomu 5,76 mln/1,4.

8. Spoilerowe zdjęcia z planu "Revenge". Do obejrzenia tutaj. Spoiler jest dość duży, więc oglądacie na własną odpowiedzialność.

9. Kolejny odcinek "Żony idealnej" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x16 - "Red Meat". Takiej Diane jeszcze nie widzieliście!

10. "Odyssey" teraz nazywa się "American Odyssey". NBC zmieniło tytuł serialu "Odyssey" na "American Odyssey". Oficjalnego komunikatu nie było, ale jest plakat.

odyssey456

REKLAMA