8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Miasteczko Twin Peaks" może jednak nie powrócić. Matt Bomer i Cheyenne Jackson pojawią się w "American Horror Story: Hotel". "Outlander" będzie bardziej mroczny po powrocie. A oprócz tego "Zemsta", "Dolina Krzemowa", "Chicago Fire" i inne.

1. Czy "Twin Peaks" rzeczywiście wróci? Showtime ogłosił, że w 2016 roku wróci "Twin Peaks", ale produkcja nowego sezonu jeszcze się nie zaczęła. David Lynch powiedział, że pojawiły się komplikacje natury formalnej, związane z kontraktem, i że nie jest pewien, czy nowy sezon rzeczywiście powstanie. Negocjacje ponoć nie idą tak, jak oczekiwano. Ale za to wiadomo, że gotowe są już scenariusze.

2. Matt Bomer i Cheyenne Jackson w "American Horror Story: Hotel". Matt Bomer i Cheyenne Jackson pojawią się w nowym sezonie "American Horror Story". Tymczasem Jessica Lange potwierdziła ostatecznie, że już jej w "AHS" nie zobaczymy.

3. "Outlander" będzie bardziej mroczny. Twórcy "Outlandera" zapowiedzieli podczas PaleyFest, że serial po powrocie stanie się bardziej mroczny, a ci, którzy nie czytali książek, będą nieźle zaskoczeni. Zaś w 2. sezonie serialowy "Outlander" zacznie nieco odchodzić od książek.

4. Ed Westwick z rolą w pilocie ABC. Ed Westwick, czyli Chuck z "Plotkary", dostał jedną z głównych ról w "L.A. Crime" zamówionym przez ABC. Westwick zagra męską połówkę pary seryjnych morderców w stylu Bonnie i Clyde'a.

5. Izabella Miko w "Chicago Fire". Izabella Miko dostała rolę powracającą Katyi, seksownej striptizerki, w "Chicago Fire".

6. Jaime Pressly w stałej obsadzie "Mom". Jaime Pressly, która do tej pory pojawiała się gościnnie w "Mom", od przyszłego sezonu będzie w stałej obsadzie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Revenge". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x18 - "Clarity".

8. Nowy plakat na 2. sezon "Doliny Krzemowej".

silicon456

REKLAMA