8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Świąteczny "Sherlock" będzie dziać się w wiktoriańskim Londynie. VH1 zamówiło 2. sezonu "Hindsight". NBC planuje odcinek "Undateable" na żywo. Karen Gillan zagra w serialu HBO o czarownicach z Salem. A oprócz tego "Castle", "Once Upon a Time", pilot NBC z Americą Ferrerą i Benem Feldmanem.

1. Świąteczny "Sherlock" będzie dziać się w wiktoriańskim Londynie. W grudniu BBC pokaże świąteczny odcinek "Sherlocka", w którym jego bohater będzie wyglądał jak prawdziwy Holmes. Wszystko dlatego, że - jak potwierdził Stephen Moffat - serial przeniesie się w czasie do wiktoriańskiego Londynu. Moffat nie zdradził, w jaki sposób to się stanie, powiedział za to, że fabuła tego odcinka nie będzie powiązana z fabułą trzech kolejnych.

2. "Undateable" zrobi odcinek na żywo. "Undateable" pokaże 5 maja odcinek na żywo. Odcinek zostanie osobno zagrany przed publicznością ze Wschodniego i Zachodniego Wybrzeża.

3. "Hindsight" z 2. sezonem. VH1 zamówiło 2. sezon "Hindsight".

4. Karen Gillan w serialu Jenji Kohan. Karen Gillan dostała rolę w "The Devil You Know" - serialu Jenji Kohan przygotowywanym dla HBO. Serial będzie opowiadał o procesach czarownic w XVII-wiecznym Salem. Eddie Izzard i Ewen Bremner zagrają głowy dwóch potężnych klanów, Karen Gillan wcieli się w Jane, córkę postaci Bremnera.

5. Kolejny odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x15 - "Poor Unfortunate Soul".

6. Gillian Anderson bez makijażu wygląda świetnie. Zdjęcia są tutaj.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x19 - "Habeas Corpse".

8. America Ferrera i Ben Feldman w komedii "Superstore". NBC zamówiło pilot serialu komediowego "Superstore" o pracownikach hipermarketu. America Ferrera zagra Amy, która pracuje tutaj już 10 lat. Z kolei Ben Feldman wcieli się w młodego absolwenta college'u o imieniu Jonah, którego początkowo nikt nie lubi. Szybko jednak znajdują z Amy wspólny język.