Kimmel i McConaughey nagrali reklamówki dla małej wypożyczalni wideo

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

Wypożyczalnie wideo w dzisiejszych czasach przędą raczej cienko, no chyba że dostaną w prezencie reklamówkę, w której występuje Matthew McConaughey. Zobaczcie, jak wyszła ta akcja.

Jimmy Kimmel przez ostatnie kilka dni nadawał z festiwalu SXSW 2015 w Austin w Teksasie. Jedną z tradycji jego programu jest robienie reklamy jakiemuś lokalnemu biznesowi. Tym razem Kimmel postanowił pójść na przekór zmieniającej się rzeczywistości i zareklamować Vulcan Video - małą wypożyczalnię wideo, w której obok płyt DVD wciąż można znaleźć kasety VHS (ponoć wypożyczane są 2-3 dziennie).

Kimmel podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i zatrudnił lokalnego aktora z Teksasu do reklamówki. Właściciel wypożyczalni trochę się zdziwił, kiedy się okazało, że ten aktor to Matthew McConaughey. Akcja zaczyna się od minuty 3:30 - Kimmel i Matthew McConaughey przekonują, że streaming jest do niczego, dużo lepiej wybrać się po film do wypożyczalni. Jest zabawnie, jest oldskulowo i tylko trochę żal, że ten biznes tak czy siak za kilka lat padnie.

REKLAMA