8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks" (Fot. Showtime)

"Twin Peaks" (Fot. Showtime)

Showtime twierdzi, że nowe "Twin Peaks" powstanie. "Jane the Virgin", "Shameless", "Glee" mogą startować jako komedie w wyścigu po Emmy. Wes Bentley pojawi się w "American Horror Story: Hotel". A oprócz tego "Daredevil", "Banshee", "Orphan Black", "Wikingowie".

1. Showtime twierdzi, że nowe "Twin Peaks" powstanie. David Lynch poinformował kilka dni temu, że są problemy z jego kontraktem i w związku z tym nie wie, czy nowe "Twin Peaks" rzeczywiście dojdzie do skutku. Co na to Showtime? Anonimowa osoba związana ze stacją, którą EW zapytał o "Twin Peaks", powiedziała, że nic nadzwyczajnego się nie dzieje, to tylko normalny proces przedprodukcji. Prace posuwają się do przodu i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.

2. "Jane the Virgin", "Shameless", "Glee" mogą startować jako komedie w wyścigu po Emmy. "Jane the Virgin", "Shameless" i "Glee" otrzymały w tym roku zgodę Akademii Telewizyjnej, aby startować jako komedie w walce o tegoroczne nagrody Emmy, mimo że mają dłuższe odcinki niż 30 minut. O "Orange Is the New Black" nie ma żadnych informacji.

3. Chris Coy w stałej obsadzie "Banshee". Chris Coy, który pojawił się w "Banshee" jako Calvin, brat Kurta Bunkera, w przyszłym sezonie będzie w stałej obsadzie serialu.

4. Ruchomy plakat "Daredevila". Steven S. DeKnight, showrunner serialu, zapewnił, że czerwony kostium pojawi się w tym sezonie. Kiedy dokładnie? Tego już nie zdradził.

5. Nowe zdjęcia obsady "Orphan Black". Do obejrzenia tutaj.

6. Wes Bentley w "American Horror Story: Hotel". Wes Bentley będzie w stałej obsadzie "American Horror Story: Hotel". Na razie Ryan Murphy nie zdradza, kto zagra jaką postać.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Wikingów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x05 - "The Usurper".

8. Kolejny odcinek "Person of Interest" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x18 - "Skip".

REKLAMA