8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

6. sezon "Downton Abbey" będzie ostatni. HBO zamawia serial Steve'a McQueena. "Orange Is the New Black" będzie walczyć o Emmy jako dramat. A oprócz tego "The Messengers", "Salem", "American Crime".

1. Przed nami ostatni sezon "Downton Abbey". TVLine potwierdziło w kilku źródłach, że 6. sezon "Downton Abbey" będzie już ostatni. Wszystko dlatego, że kończą się kontrakty obsady, a Julian Fellowes musi wreszcie zabrać się za "The Gilded Age". Informacji na razie nie potwierdził oficjalnie nikt z ekipy serialu ani z telewizji ITV, która go emituje w Wielkiej Brytanii.

2. HBO zamawia serial Steve'a McQueena. HBO zamówiło 6-odcinkowy sezon "Codes of Conduct" Steve'a McQueena. Bohaterem serialu jest młody Afroamerykanin, który robi, co się da, aby wejść do nowojorskiej socjety. W obsadzie znajdują się Devon Terrell, Paul Dano, Helena Bonham Carter i Rebecca Hall.

3. "Orange Is the New Black" będzie walczyć o Emmy jako dramat. Akademia Telewizyjna zdecydowała: "Orange Is the New Black" nie jest komedią i w związku z tym będzie walczyć o Emmy jako dramat. 4. Nowy plakat promujący "The Messengers".

5. Minnie Driver w pilocie komedii CBS. Minnie Driver ("About a Boy") dostała główną rolę w komedii "Happy Life". Serial opowiadać ma o rodzinnym facecie (Steven Weber ze "Skrzydeł"), który nie może przeboleć tego, że wszyscy wokół spełniają marzenia i cieszą się życiem bardziej niż on. Driver zagra jego żonę.

6. Kevin Nealon i Jane Kaczmarek w pilocie komedii CBS. Kevin Nealon i Jane Kaczmarek zagrają w pilocie serialu komika Tommya Johnagina, opartym na jego życiu.

7. Zdjęcia z powrotu "Salem". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "Cry Havoc" - którym powróci "Salem".

8. Kolejny spadek oglądalności "American Crime". Szanse na 2. sezon "American Crime" maleją. W trzecim tygodniu emisji serial miał oglądalność na poziomie 5,68 mln/1,2.

REKLAMA