7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" (Fot. History)

Ekipa "Wikingów" poszukuje aż 8 tysięcy statystów. Słaba oglądalność finału "Glee". Maggie Lawson w komedii CBS. A oprócz tego "Arrow", "Extant", "Orphan Black".

1. Aż 8 tysięcy statystów w 4. sezonie "Wikingów". Nie tylko "Gra o tron" ma rozmach. Ekipa "Wikingów" szuka w Irlandii aż 8 tysięcy statystów na 4. sezon, który będzie liczył 16 odcinków. Zadania dla nich będą różne - jedni będą mieli więcej pracy, inni skończą "zabici" w bitwie. W szczególności poszukiwani są mężczyźni z długimi włosami i brodami oraz osoby wysportowane. Castingi rozpoczynają się już w marcu.

2. Słaba oglądalność finału "Glee". Dwa ostatnie odcinki "Glee", wyemitowane w piątek, obejrzało odpowiednio 2,7 mln/0,8 i 2,53 mln/0,7 widzów.

3. Maggie Lawson w komedii CBS. Maggie Lawson dostała jedną z głównych ról w pilocie komedii "Angel From Hell". Zagra Allison, kobietę, która poznaje Amy (Jane Lynch) i nie jest w stanie powiedzieć, czy jej nowa przyjaciółka to anioł stróż, czy tylko wariatka.

4. Zdjęcia promujące 2. sezon "Extant". Do obejrzenia tutaj.

5. Taraji P. Henson chciała być Olivią Pope. Taraji P. Henson, czyli Cookie z "Empire", zdradziła, że starała się o rolę Olivii Pope w "Skandalu", ale jej nie dostała.

6. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x18 - "Public Enemy" - w którym pojawia się matka Felicity.

7. Nowe plakaty promujące "Orphan Black". Cała seria tutaj.

orphan-black-sarah-season-3-character-poster-570x855

REKLAMA