Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)


W tym tygodniu "Glee" zdecydowanie wygrało Wasze hity. Za nim "The Flash" i "Shameless".

1. "Glee" (6x12-13 - "2009" i "Dreams Come True")

Freak: Za te wszystkie powroty (Matt!), rok 2009 i skupienie się nie tylko na Rachel. Tak naprawdę to hit nie jest wyłącznie za te dwa odcinki, tylko za odbicie się od dna, jakie miało miejsce w tym sezonie. Był naprawdę wysoki poziom, na co już przestałam liczyć. Cieszę się, że "Glee" było mnie jeszcze w stanie wzruszyć i sprawić, że będę za tymi wyrzutkami tęsknić.

2. "The Flash" (1x15 - "Out of Time")

K4sia: Dużo się działo, oj, dużo. Największe tajemnice zostały wyjawione, a wszystko. co się wydarzyło w tym odcinku, tak naprawdę się nie wydarzyło! A emocje przy tym niewiarygodne.

"Shameless" (5x09 - "Carl's First Sentencing")

nina: Za troszeczkę innego Franka i piękną panią doktor.

"The Walking Dead" (5x14 - "Spend")

Raindog: Powrót do "korzeni" serialu. Odcinek bezbłędnie trzymający w napięciu. Zombiaki znowu dały się we znaki Rickom. Coraz wyraźniej widać przepaść dzielącą naszych bohaterów i mieszkańców Aleksandrii. Odwaga, doświadczenie, zdecydowanie w działaniu, lojalność wobec innych członków "rodziny" - to wszystko odróżnia Ricków od ich obecnych gospodarzy. I w tym sensie księżulo ma rację - gdyby tym drugim przyszło do głowy fikać, Ricki zjedliby ich na śniadanie.

"Jane the Virgin" (1x16 - "Chapter Sixteen")

Meg: Jane i Rafael w końcu wszystko sobie wyjaśniają. Za to Xo i Alba kłócą się z powodu wyprowadzki. Gwiazdą odcinka, mimo konkurencji w postaci niesfornego psa, pozostał Rogelio strofujący Rafaela i podpatrujący Michaela przy pracy.

"Fortitude" (1x09 - "Episode Nine")

ROB-i: Myślę, że w tym odcinku padły bardzo znaczące słowa dla całego serialu z ust szeryfa do Mortona: "Musisz przyjąć do wiadomości, że pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy". Tym samym postawił "kropke nad i" w tej całej historii. Mam nadzieję, że tak już pozostanie do samego końca.

"Arrow" (3x16 - "The Offer")

agat: Za bezbłędne Olicity.

"Hart of Dixie" (4x09 - "End of Days")

Margot: Wszystko nieuchronnie zbliża się do końca, a szkoda, bo w Blubell wciąż szalone pomysły, romantyczne chwile i sporo wzruszeń. Żal żegnać się za tydzień.

"Żona idealna" (6x15 - "Open Source")

Nie ma uzasadnienia, ale jest hit.

1 2
REKLAMA