7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Serialowa "Gra o tron" zdradzi spoilery z nowych książek Martina. "Moda na sukces" pojawi się na Player.pl. Connie Britton zagra w "American Crime Story". A oprócz tego "The Flash", "Wikingowie", "Pushing Daisies".

1. Serialowa "Gra o tron" zdradzi spoilery z nowych książek Martina. Twórcy "Gry o tron" przyznali oficjalnie, że serial już w 5. sezonie wyprzedzi książki. Historia musi toczyć się dalej, nie da się zrobić przerwy w pracach nad serialem, więc niektóre wątki muszą już teraz wyprzedzić książki. Zginą też postacie, które w sadze Martina jeszcze żyją. Oczywiście nic nie wydarzy się bez konsultacji z autorem sagi.

2. Nie żyje Alberta Watson. W wieku 60 lat zmarła Alberta Watson, która grała w "24 godzinach" i "Nikicie".

3. "Moda na sukces" pojawi się na Player.pl. TVP zrezygnowało z "Mody na sukces", ale kultowa opera mydlana pojawi się na Playerze TVN-u już 1 kwietnia. Player.pl będzie udostępniać kolejne odcinki od poniedziałku do piątku - poczynając od odcinka 6048. TVP zakończyło emisję na odcinku 6047.

4. Connie Britton w "American Crime Story". Connie Britton dołączyła do obsady 1. sezonu "American Crime Story", dotyczącego procesu O.J. Simpsona. Zagra Faye Resnick, "moralnie skorumpowaną" przyjaciółkę Nicole Brown Simpson.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Wikingów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x06 - "Born Again".

6. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x17 - "Tricksters".

7. Fani chcą powrotu "Pushing Daisies". Głosowania na serial, którego powrotu fani chcieliby najbardziej, zwykle wygrywa "Firefly". A tu niespodzianka: w tym głosowaniu kultowe sci-fi pokonane zostało przez "Pushing Daisies". Tak skomentował to Lee Pace na Twitterze:

REKLAMA