8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

Chloe Sevigny w "American Horror Story: Hotel". "Black Sails" znalazło swojego Czarnobrodego. "Billions" dostało zamówienie od stacji Showtime. Jon Hamm z "Mad Men" wylądował na odwyku. A oprócz tego "The Last Man on Earth", "Orphan Black", "Finding Carter", "Daredevil".

1. Chloe Sevigny w "American Horror Story: Hotel". Chloe Sevigny dołączyła do obsady nowego sezonu "American Horror Story". Na razie Ryan Murphy nie zdradza szczegółów dotyczących fabuły ani bohaterów.

2. "Billions" dostaje zamówienie od stacji Showtime. "Billions", serial o nowojorskim świecie wielkich finansów, w którym główne role grają Damian Lewis i Paul Giamatti, dostał zamówienie na 12 odcinków. Zdjęcia ruszają w Nowym Jorku w tym roku, premiera serialu przewidziana jest na 2016 rok.

3. "Black Sails" znalazło swojego Czarnobrodego. Irlandzki aktor Ray Stevenson, którego znamy m.in. z "Rzymu", pojawi się w 3. sezonie "Black Sails" jako Czarnobrody. Zdjęcie jest pod linkiem, aktor pojawia się też na końcu pierwszego teasera, zapowiadającego 3. sezon.

4. Rośnie oglądalność "The Last Man on Earth". 4,55 mln/1,9 i 4,42 mln/1,7 - taką oglądalność miały dwa niedzielne odcinki "The Last Man on Earth". Z taką oglądalnością serial w maju powinien bez problemu otrzymać zamówienie na 2. sezon.

5. Zdjęcia promujące 2. sezon "Finding Carter". Serial wraca już za kilka dni, zdjęcia dostępne tutaj.

6. Zdjęcia z nowych odcinków "Orphan Black". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z kilku pierwszych odcinków 3. sezonu "Orphan Black".

7. Jon Hamm był na 30-dniowym odwyku. TMZ donosi, że Jon Hamm był na 30-dniowym odwyku związanym z nadużywaniem alkoholu. Deadline pisze, że nie miało to większego wpływu na promocję finałowej serii "Mad Men". Aktor pojawiał się do tej pory na wszelkich imprezach promujących serial i na pewno nie opuści też uroczystej premiery, która odbędzie się w Los Angeles.

8. Nowe plakaty promujące "Daredevila".

daredevil01

daredevil02

REKLAMA