7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" i "Ray Donovan" wracają w lipcu. Jeremy Clarkson wyrzucony z "Top Gear". HBO Now nie będzie dostępne w Polsce. A oprócz tego "New Girl", "The Mindy Project" i problem Emilii Clarke z nagością.

1. "Masters of Sex" i "Ray Donovan" wracają w lipcu. Na 12 lipca Showtime zaplanował premierę 3. sezonu "Masters of Sex" i "Raya Donovana". Ray Donovan w nowym sezonie oddali się od rodziny i skoncentruje na budowie swojego biznesu. Z kolei w "Masters of Sex" będzie rok 1966. Virginia i Bill stają się znani w całym kraju i mają duży wpływ na rewolucję seksualną.

2. Taran Killam w "New Girl". Taran Killam z "SNL" zagra nowego faceta Jess z "New Girl", który ma fantastycznych rodziców (Henry Winkler i Julie Haggerty). Jess będzie chciała z nim zostać, tylko po to aby nie stracić z nimi kontaktu.

3. Nasim Pedrad z własnym serialem w FOX-ie. Tymczasem Nasim Pedrad, która opuściła "SNL" dla sitcomu "Mulaney", stworzy własną komedię dla FOX-a i zagra w niej główną rolę. Aktorkę zobaczymy też w "Scream Queens".

4. Jeremy Clarkson wyrzucony z BBC. Jeremy Clarkson został zwolniony przez BBC. "Top Gear" będzie kontynuowane z nowym prowadzącym.

5. HBO Now nie będzie dostępne w Polsce. Prezes HBO Polska Aleksander Kutela powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl, że nie ma planów wprowadzenia do Polski HBO Now. Ale za to HBO GO będzie można kupić u kolejnych operatorów jako samodzielną usługę, bez kablówki.

6. Słaba oglądalność finału sezonu "The Mindy Project". Tylko 2,05 mln/0,9 widzów obejrzało finał 3. sezonu "The Mindy Project". To oznacza, że serial może mieć poważny problem z otrzymaniem zamówienia kolejnego sezonu.

7. Emilia Clarke odrzuciła rolę w "50 twarzach Greya". Emilia Clarke zdradziła w rozmowie z "The Hollywood Reporter", że proponowano jej rolę w "50 twarzach Greya". Odrzuciła ją ze względu na nadmiar nagości, bo stwierdziła, że nie chce zostać zaszufladkowana jako aktorka, która ciągle występuje bez ubrania.

thr-emilia

REKLAMA