8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Oficjalnie: "Downton Abbey" zakończy się po 6 sezonach. "Wikingowie" dostali zamówienie na 4. sezon. "Halt and Catch Fire" wraca w maju. A oprócz tego "Jane the Virgin", "Dolina Krzemowa", "Pamiętniki wampirów".

1. Oficjalnie: "Downton Abbey" zakończy się po 6 sezonach. Telewizja ITV oficjalnie potwierdziła, że 6. sezon "Downton Abbey" będzie już ostatni. Niewykluczone, że na koniec fani dostaną jeszcze film dziejący się w świecie "Downton Abbey". Pojawił się też pomysł spin-offu, ale ta opcja jest mniej prawdopodobna.

2. "Wikingowie" z 4. sezonem. Stacja History oficjalnie zamówiła 4. sezon "Wikingów".

3. NBC podaje kolejne daty letnich premier. Stacja NBC podała kolejne daty swoich letnich premier, wszystkie znajdziecie pod linkiem. Są wśród nich teleturnieje, programy typu reality show, a także seriale. 19 lipca wraca "Welcome to Sweden", 5 sierpnia będzie mieć premierę komedia "Mr. Robinson". Wciąż nie podano daty premiery "Heroes Reborn".

4 "Halt and Catch Fire" z datą powrotu. 31 marca wraca z 2. sezonem "Halt and Catch Fire". Akcja rozpocznie się w 1985 roku, kiedy to śmiały pomysł połączenia komputerów w sieć zwaną Internetem zaczyna nabierać kształtu. Gościnnie w tym sezonie pojawią się James Cromwell, Aleksa Palladino i Mark O’Brien.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x18 - "Chapter Eighteen".

6. Melissa Joan Hart w "The Mysteries of Laura". Melissa Joan Hart pojawi się w "The Mysteries of Laura" gościnnie w roli KC Moss, gospodyni programu radiowego w tylu popularnego podcastu Serial.

7. Bracia Winklevoss w "Dolinie Krzemowej". Bracia Winklevoss, którzy w światku IT znani są głównie z tego, że pozwali Marka Zuckerberga, pojawią się gościnnie w 2. sezonie "Doliny Krzemowej".

8. Zdjęcia z nowego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x18 - "I Could Never Love Like That".

REKLAMA