8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Arthur Darvill w spin-offie "The Flash" i "Arrow". Maisie Williams w "Doktorze Who". Trevor Noah nowym gospodarzem "The Daily Show". A oprócz tego "Revenge", "Daredevil", "Mad Men".

1. Arthur Darvill w spin-offie "The Flash" i "Arrow". Arthur Darvill, czyli Rory z "Doktora Who", zagra Ripa Huntera - podróżnika w czasie, który przybywa z tajną misją - w nowym spin-offie "The Flash" i "Arrow". W serialu, który będzie się skupiał na grupie superbohaterów, pojawiać się też będzie Ciara Renee jako Hawgirl.

2. Maisie Williams w "Doktorze Who". Znana z "Gry o tron" Maisie Williams zagra gościnnie w jednym z odcinków 9. sezonu "Doktora Who". Aktorka wczoraj pojawiła się na planie, gdzie zostało zrobione zdjęcie, które widzicie powyżej. Ujawniono też tytuły dwóch nowych odcinków "Doktora Who".

3. Jon Hamm nie wystąpił w "Zaginionej dziewczynie" z powodu "Mad Men"? Page Six twierdzi, że Jon Hamm mógł dostać główną rolę w "Zaginionej dziewczynie", ale zakazał mu tego Matthew Weiner i kontrakt z "Mad Men". Hamm ponoć był - i jest - tym bardzo poirytowany, bo nie jest pewien, jak dalej będzie wyglądać jego kariera po zakończeniu "Mad Men" i czy nie będzie już zawsze grał głupich ról w komediach romantycznych.

4. Trevor Noah nowym gospodarzem "The Daily Show". Trevor Noah przejmie "The Daily Show" po Jonie Stewarcie. Wszystko, co warto o nim wiedzieć, znajdziecie w BuzzFeedzie.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x17 - "Heart of Gold".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x20 - "Burn".

7. "The Wiz" na żywo w NBC. 3 grudnia NBC pokaże kolejny musical na żywo - "The Wiz".

8. Bohaterowie "Daredevila" na plakatach. Cała galeria tutaj.

Daredevil-Karen-poster-690x1024

Daredevil-Wilson-Fisk-poster-701x1024