Dwayne "The Rock" Johnson jako Bambi w "SNL"

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

Kwiatuszki, motylki, karabiny maszynowe, krwawa zemsta i facet o ksywce "The Rock". Zobaczcie "dorosłą" wersję popularnej bajki Disneya - w stylu "Szybkich i wściekłych".

W tę sobotę "Saturday Night Live" prowadził Dwayne "The Rock" Johnson, czyli ostatnia osoba, którą można by podejrzewać o to, że może wcielić się w Bambi. A jednak się udało! Oczywiście nie jest to wersja, którą powinny oglądać dzieci, ale ostatnie wariacje na temat popularnych bajek generalnie są skierowane raczej do dorosłych. Taki trend zapanował w Walt Disney Pictures i nie tylko. Czemu więc nie przerobić "Bambi" w stylu "Szybkich i wściekłych"?

Coś takiego właśnie zaprezentowano w "SNL". Dwayne Johnson gra tutaj w Bambi, z kolei Vin Diesel z "Szybkich i wściekłych" (w którego wciela się w tej parodii Taran Killam) byłby Tuptusiem, Tyrese Gibson (Jay Pharoah) Kwiatkiem, zaś Michelle Rodriguez (Cecily Strong) Falinką. Wszyscy razem wyglądają na drużynę, która szybko i sprawnie będzie w stanie pomścić śmierć mamusi małego jelonka.