7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

Nowe sezony dla "The Americans", "Bloodline", "House of Lies" i "New Girl". A oprócz tego dobre wiadomości na temat "Heroes Reborn", "Penny Dreadful" i "The Flash". Zapraszamy!

1. FX zamawia 4. sezon "The Americans". Stacja FX zamówiła 13-odcinkowy 4. sezon "The Americans". 3. sezon zbiera bardzo wysokie noty wśród krytyków (92 na Metacritic!), więc szefostwo FX jest z serialu bardzo zadowolone.

2. Netflix zamawia 2. sezon "Bloodline". Netflix zamówił 2. sezon "Bloodline". Nie ogłoszono, ile będzie odcinków, wiadomo tylko, że premiera zaplanowana jest na 2016 rok.

3. Showtime zamawia 5. sezon "House of Lies". Showtime zamówił 10-odcinkowy 5. sezon "House of Lies". O nowym sezonie "Episodes" nie ma niestety ani słowa.

4. I jeszcze 5. sezon "New Girl". Zamówienie na 5. sezon dostało "New Girl". O "The Mindy Project" na razie nic nie wiadomo.

5. Zdjęcia z powrotu "Penny Dreadful". Tutaj znajdziecie galerię zdjęć z dwóch pierwszych odcinków 2. sezonu "Penny Dreadful".

6. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x18 - "All-Star Team-Up".

7. Zachary Levi wrzucił zdjęcie z planu "Heroes Reborn". Nieobecny jest Masi Oka, który wróci jako Hiro, ale na razie jest na planie "Hawaii Five-0".

REKLAMA