10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

CBS ogłasza daty majowych finałów. Powrót "Happy Endings" okazał się primaaprilisowym żartem. George R.R. Martin nie napisze żadnego odcinka 6. sezonu "Gry o tron". A oprócz tego "New Girl", "Luke Cage", "Nashville" i inne.

1. CBS ogłasza daty majowych finałów. CBS ogłosił daty kwietniowych i majowych finałów seriali, wszystkie znajdziecie tutaj. Jako pierwsze - odpowiednio 20 i 30 kwietnia - zakończą się "Skorpion" i "Mamuśka". 5 maja czeka nas finał "Person of Interest", 7 maja - "The Big Bang Theory", 10 maja - "The Good Wife". Jako ostatnie, 31 maja, zakończy swój pierwszy sezon "Battle Creek".

2. Nie wszyscy z "Mad Men" znają zakończenie. Matthew Weiner tak strasznie boi się spoilerów, że aż nie powiedział wszystkim aktorom, jak zakończy się serial.

3. Powrót "Happy Endings" okazał się primaaprilisowym żartem. Zgodnie z przewidywaniami, strona odliczająca dni do "powrotu" "Happy Endings" okazała się żartem. Podejrzewano to już od dawna, kiedy okazało się, że zegar odlicza czas do 1 kwietnia.

4. George R.R. Martin nie napisze żadnego odcinka 6. sezonu "Gry o tron". George R.R. Martin zamierza skupić się na pisaniu nowej książki, dlatego nie stworzy scenariusza do żadnego odcinka "Gry o tron" również w 6. sezonie.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x19 - "Beasts of Prey".

6. Ruszają prace nad serialem "Luke Cage". Cheo Hodari Coker, producent serialu "Ray Donovan", poprowadzi produkcję "Luke'a Cage'a", napisze też scenariusze dwóch pierwszych odcinków. Główną rolę zagra Mike Colter, premiera przewidziana jest na 2016 rok.

7. Will Forte umawia się z January Jones. W prawdziwym życiu okazało się to prostsze niż w "The Last Man on Earth" - amerykańskie media donoszą, że Will Forte umawia się z January Jones.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x19 - "Search and Destroy".

9. Anna George pojawi się w "New Girl". Anna George pojawi się w "New Girl" w roli matki Cece.

10. Nowy odcinek "Nashville" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x18 - "Nobody Knows but Me". Jest na nich Christina Aguilera.

nashvil345

REKLAMA