Wiemy, kto jeszcze wróci do "Z Archiwum X"

David Duchovny w "Late Show"

David Duchovny w "Late Show"

David Duchovny ujawnił w programie Lettermana, które postacie jeszcze powrócą w nowym sezonie "Z Archiwum X". I jest to dość ciekawa informacja, zwłaszcza w przypadku jednej z tych osób. Możliwe spoilery.

David Duchovny po zakończeniu "Californication" nie dość że bez problemu znalazł od razu nową pracę, to jeszcze będzie teraz ciągnął dwa seriale naraz - "Aquariusa", który debiutuje pod koniec maja, i "Z Archiwum X", które na razie powróci z 6 nowymi odcinkami (więcej o serialowych powrotach poczytacie tutaj). Ale żeby było ciekawiej, w "Late Show" pojawił się z jeszcze innego powodu - by promować swój debiutancki album rockowy "Hell Or Highwater".

Rozmowa oczywiście zeszła na "Z Archiwum X". Odkąd stało się jasne, że serial wraca i że ponownie w nim zobaczymy zarówno Duchovny'ego, jak i Gillian Anderson, pojawiały się pytania o innych członków obsady. Dotąd oficjalnie żadnych powrotów nie potwierdzono, ale Duchovny zapewnił, że Mitch Pileggi ponownie pojawi się jako Walter Skinner. Ale na tym nie koniec, wróci także Palacz (William B. Davis). Co oznacza, że praktycznie wszystkie nasze marzenia się spełniły.

Przy okazji, jak Wam się podoba nowy plakat "Aquariusa"?

david345