Tak wyglądałyby kasety VHS z dzisiejszymi serialami

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Trudno sobie wyobrazić, co by było, gdybyśmy seriale musieli wypożyczać w dawnych wypożyczalniach wideo. Łatwiej sobie wyobrazić, jak wyglądałyby okładki VHS takich produkcji, jak "Dexter", "Gra o tron" czy "Breaking Bad".

W kasetach wideo najlepsze jest to, że już nie musimy mieć z nimi do czynienia. I właśnie dlatego ci, którzy z nich korzystali, mogą dziś wspominać tamte czasy z sentymentem i wyobrażać sobie, jak wyglądałyby okładki dzisiejszych filmów i seriali na VHS. Świetną serię takich fałszywych okładek można znaleźć na Tumblerze, autorem jest Julien Knez. Pod linkiem znajdziecie i seriale, i filmy (m.in. "Strażników Galaktyki" czy "Grand Budapest Hotel"), poniżej mamy tylko seriale.

Autor okładek powiedział BuzzFeedowi, że to był żart z okazji 1 kwietnia. "Zrobiłem je na prima aprilis, udając, że jestem paryskim hipsterem o imieniu Stan, który ogląda współczesne seriale i filmy wyłącznie na kasetach wideo" - wyjaśnił.

Zobaczcie, jak na kasetach wideo prezentowałyby się takie produkcje, jak "Gra o tron", "Dexter", "Breaking Bad" i "The Walking Dead".

vhs01

vhs02

vhs03

vhs04

vhs05

REKLAMA